2733
2734

سلام خانما ما خونه نداریم قرار شد بریم اجاره نشینی خونه یکی از آشناهای دور.بعد خونه اینا دو طبقه هست و بیرون از شهر اینا با کارکردن خانم و آقا و وام ارث این خونه رو درست کردن اینا رو گفتم متوجه شید...هنوز ما نرفتیم زندگی کنیم اونجا چند باری رفتیم یا خونه رو شستیم یا اونجا مهمونی بودیم بی دلیل یه صداهایی از طبقه بالا میاد یهو صدای راه رفتن دو سه نفر توی راه پله میاد در راه پله بازه یهو محکم بسته میشه یا در اتاق ها بسته هست باز میشه خانم خونه خودشون بهمون پیشنهاد دادن بریم اونجا دنبال خونه می‌گشتیم دختر خانمشون می‌گفت یکی از دوستام خونمون بودن گفتم راحت باشع پیش خانواده نشینیم رفتیم بالا نشسته بودیم یهو چند بار در باز و بسته کردن یهو جیغ زد گفت یکی زد تو کمرم پدرم میگه من به همچین چیزایی اعتقاد ندارم آیینه و قرآن می‌بریم مشکلی نیست میگن چون خونه خالی بوده اینجوره بنظرتون چیکار کنیم وسایلی چیزی ببریم ؟ کاری هست انجام بدیم از شر سر صداهاشون خلاص شیم؟ ما سر صدا ها شنیدیم اما دختر خانواده میگفت من دیدمشون🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731