2752
2734

دخترم وقتی خوبه دیگه چرا دست دست می کنی مادر خانواده همیشه خوشبختی بچه ها رو میخان عزیرم تهران هم ایران هست مردم دختراشون میرن خارج مادر پسر خوب کم پیدا میشه  تنها که نیستی کنار هم انشالا که زندگی خوبی رو شروع کنید زنجیره عشق تون هیچ موقع پاره نشه دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اونجا همهدگرگ هستند  بره ها جایی ندارن  بره بری مطمین نباش گرگت نکن  تحقیقتو ...

از اول تاپیک دارین تو دل من بدبخت رو خالی میکنین شما و کاربر سعادتی من همه اینارو می‌دونم من اصلا سوال نپرسیدم درباره خیانت فلان 

خود عشقمم میگه .. ببین درسته رفته تهران ولی واقعا هرچی از مردونگیش بگم کم گفتم .. بار ها بهم گفته که ...

خبرخداروشکر 

حتما تحقیق کنید از محلی تو تهران میشینه زیر نظرش بگیرید یک مدت 

محل کارش تحقیق کنید 

از الیگودرز بری تهران اونم جایی مثل ظفر و مخصوصا اینکه میگی پسره اینهمه فاکتورای خوب داره هم خودت پب ...

الان که من اینارو گفتم ، برگشتن میگن حتما اونجا پسره خیانت می‌کنه فلان خونه مجردی داره پاک دل آدم رو خالی میکنن 🥲🥲

از اول تاپیک دارین تو دل من بدبخت رو خالی میکنین شما و کاربر سعادتی من همه اینارو می‌دونم من اصلا سو ...

عزیزم من دلت رو خالی نمیکنم ،من خواهرم سی سال داشت هر خواستگاری رو به دقت تحقیق میکردیم متاسفانهبین اینهمه  یکیشون نبود که با زن بیوه و مطلقه دوست نباشه ، فکر نکن درپیتی بودن  همه سطح بالا کارمند و بافرهنگ

از اول تاپیک دارین تو دل من بدبخت رو خالی میکنین شما و کاربر سعادتی من همه اینارو می‌دونم من اصلا سو ...

خب بعضیا که اهل خود تهرانن 

چون بزرگ شده اون شهر درک شرایط شما براشون سخته اونا فقط میدونن پیشرفت تو تهران سریعتر پی یک شهرستانی بیاد تهران به نفعشه 

چون بزرگ شده تهران عادت کردن به شهرشون و فک میکنن تهران هم ایران شهرستان ها هم ایرانه اما فرهنگ ها خیلی فرق دارن 

اینکه بری تهران پیشرفت میکنی بله اما با آدم مطمینش 

من متوجه نمیشم بک آدم چه طور میتونی طوری دوستان گفتن ظفر بالاشهر بتونه با چند سال کار خونه بخر خودتهرانی از بدو تولد شاید تعداداشون نتونستن اون محله خونه بخرن برام سواله؟

پسر عمه منم تهران کار میکنه یک آپارتمان اجاره کرده،قبلا میگفت از ارومیه زن می‌خواد بمی رو هم دوست داشت تا رفت تهران الان خیلی کم میاد اینور و عمه ام چندباری کفته انگار از تهران انتخاب کرده اون دختره رو ول کرده اون دختره هم فامیل دورشون لود

عزیزم من دلت رو خالی نمیکنم ،من خواهرم سی سال داشت هر خواستگاری رو به دقت تحقیق میکردیم متاسفانهبین ...

روابط آزادی دارن 

واینجور روابط بد نمیدونن هر دو جنس چون مجردی رو آزادی میدونن

2706