2733
2734
عنوان

دیروز داشتم از مدرسه برمیگشتم که..

214 بازدید | 21 پست

یه پسره اومد جلوم باماشین هی دنبالم میومد میگفت بیا برسونمت باور کنید شاید16یا15 سالش میشد ولی خیلی بی تربیت بود واقعا یه چند تا حرف بدم زد منم جوابشو دادم بعد دید چنفر دارن میان تو کوچه رفت منم فکردم رفته اون چن نفر که رفتن دیدم دوباره داره میاد با ماشین کنارم وایساد یه جوری نگاه میکرد انگار که قصد بدی داشته باشه سر تا پامو بر انداز میکرد دوبارع می رفت ته کوچه و میومد  منم رفتم دس گزاشتم رو یه آیفون خونه که مثلا اینجا خونمونه و دارم زنگ میزنم اونم ترسید رفت بعد منم به مسیرم ادامه دادم الان خودمم تعجب میکنم چطور اون لحظه این فکر به ذهنم رسید  . گفتم بگم شاید براشماهم پیش اومد

ولی خدایی نمیدونم خانوادهای اینجور بچه ها چقدر بیشعورن که اولن به یه بچه16 ساله ماشین میدن دومن اینقدر بچشونو بد تربیت کردم واقعا متاسفم براشون.

ایران اینقدر کشیده بود دیگه حس نمی کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
همشیره کافی بود شمارشو بردارین با گوشی تو ۱۱۰ رو بگیربن و اعلام کنید مزاحم خیابانی هستش . 

از مدرسه اومده بودم گوشی همرام نبود

سعی کن سکوت نکنی خصوصا وقتی پیاده یا نزدیکه بهت

شوهرم میگه بهترین کار جیغ و داده و کمک خواستن که اگر خدایی نکرده خواست بلایی سرت بیاره (خفت گیری و دزدی یا ازار )بترسه نگران وانکش دیگران نباش

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
سعی کن سکوت نکنی خصوصا وقتی پیاده یا نزدیکه بهت شوهرم میگه بهترین کار جیغ و داده و کمک خواستن که ...

یه ریقو لاغره بود  خخخ

همشیره کافی بود شمارشو بردارین با گوشی تو ۱۱۰ رو بگیربن و اعلام کنید مزاحم خیابانی هستش . 

اینا میدونن ۱۱۰هیچکاری نمیکنه و خیالشون راحته

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

این جوجه باید دست ی دختر ورزشکار بیوفته تا میتونه کتک بخوره

ی بار یادمه کنار مامانم داشتم راه میرفتم ی ماشین برای خودش پیچید داشت به ما فحش میداد 

ی مرد و ی زن درگیر که اصلا مال اینجاها نبودن ی عربده کشیدم واسش مرده کپ کرد نشست رفت🤣

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام
2706