2733
2739
عنوان

بین این دوتا اسم آخرش کدوم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 35 پست
اسم فاطمه رو عوض نکن. خیلی اسم خوبی، خیلی حس خوب داره

دوسش ندارم

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم مهرا بیشتر بهت میاد

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2731
دوسش ندارم

نمیدونم والله، من که خیلی به اسم زهرا و فاطمه حس خوب دارم.

پر تعداد ترین اسم .

من اسم روشنا هم دوست دارم.

بازم اسم خودتونه و خودتون مختارین.

ببین یه کم دیگه، بری تو محیطهای جدی تر، دیگه کلا اسمت رو خودتم فراموش میکنی، منظورم اینه، اینقدر مسایل جدی برات هست، اسمت الویت اخر کارات میشه.

الان سن و سالت کمه، دغدغه ی خاصی نداری، بهش فکر میکنی.

2740
هر دوش قشنگ وشیکه... اگه خاص پسندی مهرا اسمایی که دوستان گفتن همگی قشنگ بود منم خودم اسم ...

چه زیبا تلفظش چجوریه

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
شرایط تغییر اسم رو پرسیدین ؟؟ سخته ؟ چقدر هزینه داره ؟؟

۸۰۰ تومن هزینه

سختم نیست

نورا. اسم واقعی خودم مروا هست . خیلی دلم میخواست اسم بچه مو بذارم نورا ولی مادرشوهرم گفت نه. یاد بق ...

مروا چه خوشگله😻

2706