2737
2739
عنوان

ایتالیا رفتن راحته؟

76 بازدید | 7 پست

یه دختره میشناسم دیپلم داره بعد چند ماه زبان ایتالیایی خودش خوندبدون کلاس بعد امتحان داد قبول شد الان مهر ماه گفت میرم ایتالیا گفت میرم اولش کافی شاپ کار میکتم پول جمع میکنم. 

چه راحت😕

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

اصلا مهاجرت راحت نیست شاید یک کشورهایی سختر باشه یک کشورهایی راحت ولی کلا مهاجرت پروسه راحتی نیست 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همین سادگی و خوشمزگی که فکر میکنید نیست...

من دوست و آشنا اونور آب زیاد دارم...از کانادا و سوئد و آمریکا گرفته تا کشور های نزدیک مثل ترکیه...

همشون سر جا پیدا کردن و شکل گرفتن کلی زمان برد و کلی سختگیری روشون شد و تا پول در بیارن و جا بیوفتن کلی زمان برد...

خارج رفتن خوبه و شیرینه ولی بدرد کسی میخوره که صبر داشته باشه و یا خانواده ای کسی اونور داشته باشه...

وگرنه بی کس و کار بری خیلی ریسکه و اینجور نیست بره کار کنه و راحت پول در بیاره

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2731
به همین سادگی و خوشمزگی که فکر میکنید نیست... من دوست و آشنا اونور آب زیاد دارم...از کانادا و سوئد ...

جاهای دیگه میدونم به این راحتی نیست تو عنوان هم نوشتم ایتالیا... از یکی شنیدم مبگفت هر کی نتونه کانادا المان اینا بره میره ایتالیا انگار نمره آیلتس کمتری میخواد

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
جاهای دیگه میدونم به این راحتی نیست تو عنوان هم نوشتم ایتالیا... از یکی شنیدم مبگفت هر کی نتونه کانا ...

من حقیقتا تاحالا کسیو داشتم اروپارو بگرده ولی اقامت ایتالیا رو ندیدم...به هرحال اون حرفی که زدم برای تک تک جاها بود...چون پول در اوردن و صاحب جایی شدن ساده نیست...وقتی اونور آب بریم برخلاف تفکر خیلیا انگار داریم از صفر شروع میکنیم یکجورایی و بنظرم چندان با شکل گرفتن توی اینجا فرقی نداره

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

مهاجرت کلا سخته

مخصوصا کاری بری که دیگه بدتر

حداقل تحصیلی که اپلای کنی حقوق داری خوابگاه داری سخت نیست ولی کاری هم ویزات خیلی محدودیت داره هم شرایط مالی رو تا درست کنی خیلی طول میکشه

به نظرم مهاجرت فقط تحصیلی ارزشش رو داره

من آیینه تو هستم...
2740