2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلاس خیلی طول میکشه ترجیح دادم خودم یاد بگیرم

اگه استپ کردی دوره میتونی بخری

اگه خودآموز یاد میگیری کتاب های mindset رو از ۱ تا ۳ بهت پیشنهاد میکنم بخونی عالی هستن

من آیینه تو هستم...
برای سطح مبتدی تا پیشرفته س؟

اره کتاب اولش مبتدی کتاب دومش متوسط کتاب سوم پیشرفته

خوبیش اینه کامل هم با آزمون آیلتس آشنات میکنه خودش CD هم داره داخلش میزاری متن هارو برات میخونه 

البته در کل یه دیکشنری خوب دم دستت باشه تلفظهایی که نمیدونی رو داخلش سرچ کن اگه لهجه بریتیش بخونی بهتره من خودم امریکن یاد گرفته بودم آزمون آیلتس که دادم بریتیش بود کمی برام سخت بود

من آیینه تو هستم...
اها اونجوری برام سخته کاش توضیحاتش به فارسی بود

دنبال توضیحات فارسی نرو

من ارشد زبان دارم

بهترین روش اینه از همون اول انگلیسی پیش بری کلماتی که بلد نیستی رو داخل دیکشنری بزنی معنیشو زیرش بنویسی اینجوری عمیق زبان رو یاد میگیری و دیگه یادت نمیره

من آیینه تو هستم...
دنبال توضیحات فارسی نرو من ارشد زبان دارم بهترین روش اینه از همون اول انگلیسی پیش بری کلماتی که بل ...

باشه مرسی قربونت💕

من الان یه سطحیم ک انگلیسیو میفهمم ولی متوجه نمیشم😂یعنی یه چیزی به انگلیسی میشنوم خوب تو ذهنم مرور میکنم بعد میفهمم معنیشو 

باشه مرسی قربونت💕 من الان یه سطحیم ک انگلیسیو میفهمم ولی متوجه نمیشم😂یعنی یه چیزی به انگلیسی میشن ...

فدات

این یعنی مغزت داره آماده میشه نگران نباش ادامه بده❤❤❤

من آیینه تو هستم...