2733
2734
عنوان

هیچ وقت کسی دوسم نداشته😔

83 بازدید | 8 پست

تو مدرسه اصلا شاگرد محبوبی نبودم بین دوستام نکه نباشم اما یه دونه دوست داشتم خیلی خیلی صمیمی اصلا با بقیه دوست نشدم خیلی در حد همکلاسی 

جدای این دو سه بار مسخره کردن

قدم خیلی کوتاهه ) ۱۵۸( و همه دورو برنامه بلندن من دیگه ۱۹ سالمه رشد نمیکنه . سبزم و زیبایی زیادی ندارم

یه پسریو دوست داشتم اون نخواست منو اصلا ( مستقیم نگفتم اما فامیل بود ازین عشقای بچگونه ) الان کلی در و داف دورشن 

الان با یکی هستم که اصلا محلم نمیزاره همش من دنبالش بودم ‌. تو اینستا به خیلیا از مدرسمون و... درخواست دادم اما هیچ کس قبول نکرد :) 

خیلی از خودم بدم میاد تازه امسالم باز باید بمونم چون هیچی نخوندم 

به نظرم خوشبختی فراتراز تایید اطرافیانه . عوضش یاد گرفتی روپایی خودت ب ایستی و کمتر تایید یا تکذیب دیگران برات مهم باشه .. موفق باشین

کاربرمرد مرد مرد مرد مرد هستمممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما  خودتو دوست نداری . خودتو دوست داشته باش و به خودت ارزش بده . زیادی آویزوون بقیه هستی. اون یارو رو بلاک کن که فکر نکنه پخ خاصیه و بخواد سو استفاده کنه . درس بخون و موفق شو ، اعتماد به نفس میگیری و حایگاهت بالا میره و به نسبت اطرافیان و دوستان مناسب هم پیدا میکنی.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

مشکل شما از قد و قیافه نیست، از عزت نفس و باورهای نادرسته. قیافه و اینجور چیزها سلیقه‌ایه و هیچ حساب کتابی هم نداره خیلیها اصلا خوشگل نیستن اما همسرشون خیلی خوبه. اولویتت رو فعلا بزار روی درس.

بعدا کلیپها و دوره‌های عزت نفسو گوش کن. کسانی مثل سهیل سنگرزاده و امیر شریفی و دیگران....

مشکل از اعتماد بنفسته...عزیزم طبق روابطی ک من داشتم😂 اونقدری قیافه مهم نیس، یعنی قیافت قابل تحمل باشه اوکیه، پسرا میخوان کسی رو بدست بیارن....یعنی نباید تو دنبالشون کنی....واسه خودت ارزش قاعل شو....دیدی داره کم کاری میکنه تو رابطه و بهت بی توجهی میکنه سریع کات کن:/ والا ب خدا! مگه مونده ی یه پسری! همه رو ب کتفت بگیر! هر کس هم بهت پیشنهاد داد سریع قبول نکن.....بعدشم دارم میگم دیگه..تو همه رو ب کتفت بگیر....برا چی ب دوستات درخواست دادی؟! برو بابا حوصلشونو داری! فک کردن کی هستن؟! یه عده منگل....ببین همینجوری باید فک کنی😂 خودتو واسه کسی کوچیک نکن....عزیزم پس خدا کتف رو واسه چی داده؟ واسه اینکه همه رو بگیری ب کتفت😂😂 قربونت بشم منم الان ۱۸ سالمه قدمم ۱۵۵ عه😂😂 

مشکل از اعتماد بنفسته...عزیزم طبق روابطی ک من داشتم😂 اونقدری قیافه مهم نیس، یعنی قیافت قابل تحمل با ...

خریت کردم اونم دو بار دادم درخواست بعد پس گرفتم

ببین دقیقا دوستام نبودن اما اینجا شهر کوچیکه مثلا میشناختمشون یا میشناختیم