2733
2734
عنوان

از خواهر فوت شدم پرسیدم اون دنیا وجود داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22266 بازدید | 409 پست
خیلی به خواهرتون فکر کردید خواب دیدید مگه ن اون دنیایی وجود ندار

بیشتر فکر کن بیشتر دقت کن 

این دنیا گذری کوتاهه 

اون دنیا وجود داره و ابدی هستش 

برای خودت توشه جمع کن 

دلم میخواد اون دنیا شرمنده ی خودت نباشی گلم

خدا خیلی مهربونه چرا مادرت اونجوری گفته؟ هر عذابی هم باشه تجسم خود همون عمل بد هست.

من هیچ وقت نمیتونم با خدای بدجنسی که نقطه ضعف بندشو میگیره تا عذابش بده ارتباط بر قرار کنم.

خدای من رحمان و رحیمه و هر عذابی هم بعد مرگ سراغم بیاد تجسم خود عملم هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اصلا درک نمیکنم. انقدر میگن خدا مهربونه، خب از مادر که مهربونیش کمتر نیست.  الان شما برو ب ...

گلم ببین وقتی یه نفر درحقت بدمیکنه تو پیش خدا اه میکشی و میگی واگذارش میکنم به خودت ،،بعد اون بخواد ببخشه درحق تو ظلم نیس؟؟؟ خدا حق الله رو میبخشه

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

فقط ی خواب بود من که فقط میخوام برم بغلش ی دل سیر تو بغلش باشم  

هر وقتم پسرم ازم میپرسه ادما میمیرن کجا میرن بهش گفتم وقتی خدا میبینه پیر شدن خسته شدن تحمل دیدن خستگی ادمارو نداره محکم بغلشون میکنه میبره بهشت  فقط بدیش اینه دیگه از بهشت برنمیگردن اونجا خیلیییی قشنگتر ازابنجائه که فقط پیر شدی باید بری 

مطمئن باش عذابی که میکشی در حد همون گناهی که کردی همین غیبت کردنا که ما کوچیک میدونیمشون میدونی باعث ...

دقیقا کاری که مادر شوهرم با من کرد 

تا عروسیشون شدم تو کل فامیل از من بد گفت 

بدون دلیل کل فامیل از من بدشون میاد 

با من هیچ ارتباطی ندارن 

من تا قیام قیامت مادر شوهرمو نمیبخشم

با عرض معذرت هیچ اعتقادی ندارم مثلا خدا اون دنبا ادمو عذاب بده چی میخواد بشه؟چیزی دیگه عوض نمیشه

خب اون دنیام مث الانت حس داری

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2706