2733
2734

من موهای بدنم خیلی رشدشون بیشتر شده و خودشونم بیشتر شدن و پر تر

روی گلومم یه موی بزرگ داشتم چند وقت پیش دیدمش

توی سیکلمم دائم لکه بینی دارم

موهامم میریزه

عصبی و پرخاشگرم شدم

ولی سونو دادم کیست و تنبلی نداشتم دکتر گفت احتمالا از هورموناته باید توی عادتم برم ازمایش

کسی بوده با شرایط من خوب شده باشه؟چطور؟

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

ن درمانه قطعی نداره کلن هیچ چیزی درمانه قطعی نداره

منم چندین ساله تحته درمانم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن درمانه قطعی نداره کلن هیچ چیزی درمانه قطعی نداره منم چندین ساله تحته درمانم 

همیشه باید دارو بخوری؟

چه دارو هایی مثلا؟

منو یکی گفت ال دی ولی اصلا بهم نمیسازه

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
2731
آره .برو قرص بهت میده پروژسترون احتمالا بده هورمونه زنونه س ..

یعنی من الان هورمون تستسترونم که هورمون مردانست بالاست؟

یعنی من الان هورمون تستسترونم که هورمون مردانست بالاست؟

آره ..بدنتم ببین نقطه قرمز نداره اگه نداشته باشه همون هورمون مردانه ست اگه خال یا نقطه قرمز باشه پرولاکتینتم درگیر شده اینجوری شده..

آره ..بدنتم ببین نقطه قرمز نداره اگه نداشته باشه همون هورمون مردانه ست اگه خال یا نقطه قرمز باشه پرو ...

اره اره دقیقا نقطه قرمز دارم 

آره ..بدنتم ببین نقطه قرمز نداره اگه نداشته باشه همون هورمون مردانه ست اگه خال یا نقطه قرمز باشه پرو ...

چرا اینطوریه؟شوهرمم خال قرمز داره

همیشه باید دارو بخوری؟ چه دارو هایی مثلا؟ منو یکی گفت ال دی ولی اصلا بهم نمیسازه

من دکترم ناقص العقل بود فقط امپوله پروژسترون میداد ک پریودم کنه بدتر ناقصم کرد الان کیست دراوردم تازه دکترمو عوض کردم ببینم چی میشه 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
من دکترم ناقص العقل بود فقط امپوله پروژسترون میداد ک پریودم کنه بدتر ناقصم کرد الان کیست دراوردم تاز ...

اها

انشاالله خوب بشی

شوهر نه اون مهم نیست

خب من چرا اینطور شدم شما اطلاعاتت بالاست میشه راهنماییم کنی عزیزم

اها انشاالله خوب بشی

ممنون عزیزم همچنین نگران نباش

ممنون عزیزم همچنین نگران نباش

نگران نیستم خیلی اذیتم از این وضع

اره اره دقیقا نقطه قرمز دارم 

برو آزمایش هورمونی مشخص میشه پرولاکتین درگیر شده یا نه .هورمون زنونه ت که چک میشه تو آزمایش..اگه پرولاکتین اولاش باشه کم نشون میده یا نشون نمیده که باهمون قرص و مرص پروژسترون اونم حل میشه.

2706