2733
2739

بچه ها من ۲۷ سالمه موقتیت تحصیل پزشکی برام تو اروپا پیش اومده. ولی همش میگم تو این سن دیگ کی بره پزشکی بخونه 

همش میگم کاش یه رشته اسون تر مثه بیوشیمی و اینا بخونم

ب نظرتون شروع پزشکی تو این سن کار درستیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۲۷سالمه  کاش ون جات بودم میرفتم

آخه ۶ سال اونم ب زبون غیر از فارسی باید بخونم البته خیلی تلاش کردم براش ولی الان دیگ اون ذوق اول رو ندارم میگم کاش برم تو کار پول دراوردن و زندگی کردن

تو این سن درس خوندن دیگ فایده نداره

2731

خداییی این پیشنهادو داری رد میکنی؟

من اگه ۷۰ سالم هم باشه این پیشنهاد رو بهم بدن با کله میرم😂

° تو خونِہ گِࢪیِہ کُنْ تو کوچِہ پَهنْ نَشُو ،،،نِشونِ هٖیچکَسْ نَدِهْ پُشتِ پَࢪدَتُو ... .🍷❤️✯⁠شٰآیِعْ✯⁠
2740

رد نکن حتما برو 

خیلی موفق میشی

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·