2733
2734
عنوان

تک فرزندی آری یا نه؟

531 بازدید | 41 پست

یکی از دغدغه‌های شخصیم اینه که دخترم تنها بزرگ شه یا خواهر و برادر داشته باشه...خیلی از نظرهای مخالف و موافق رو میخونم و هر کدوم به نحوی حق دارند. امروز یه سرچ زدم.  نظرم به این عنوان جلب شد که رابطه بین تعداد خواهر و برادر (siblings) و بزهکاری (رفتارهای ضد اجتماعی) رو روی ۲۵هزار مورد توی سوئد بررسی کرده و یه نتیجه جالبی پیش‌بینی کرده که نمودارش رو هم گذاشتم! 

بچه‌هایی که یکی یا دوتا خواهر و برادر داشتن کمتر بزهکاری دارن و بزهکاری بین تک فرزندها و چهارفرزندها یکیه و پنج‌تا بچه و بیشتر! مشکلات بیشتری دارن... خلاصه جالب بود و خواستم با شما هم به اشتراک بذارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب تو سوئد هم بچه زیاد جواب نمیده، اونوقت تو ایران که هیچکس از هیچ بابتی خیال آسوده نداره یه عده به بچه چهارم فکر میکنن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

دیروز اینجا در به در دنبال شیر خشک بودن گیرشون نمیومد اول این مسائل رو بگید بالا دستیاتون حل کنن بقیه چیزا خود به خود حل میشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بنظرم اصل شرایط و تربیت بچه است اگر شما شرایط مالی روحی ذهنی و عاطفی خوبی داری اقدام کن و به تک یا چند فرزندی بودن کودک توجه نکن اگر نداری صبر کن تا شرایط اوکی بشه

به عنوان کسی که هم خواهر دارم هم برادر به نظرم هیچ تاثیری توی شخصیت و زندگی هم نداشته و نخواهیم داشت به خاطر همین اصلا عقیده ندارم برای بچم یه خواهر و برادر به دنیا بیارم لطف کردم بهش یا بالعکس نیارم ظلم کردم بهش.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
چه جالب تو سوئد هم بچه زیاد جواب نمیده، اونوقت تو ایران که هیچکس از هیچ بابتی خیال آسوده نداره یه عد ...

😂😂😂یاد کلیپ آزادی خانم از زندان افتادم 

واس پول اجاره خونه ..قاضی گفت چند تا بچه داری گفت ۵ تا 😑😑😑😑😑

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706