2733
2734

خیلی به مغزت فشار نیار

اکتشافات جدید تری رو کن

ازت انتظار بیشتری دارم

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چه فکر عالیه ای؟

چرا به فکر خودم نرسید؟😶😂

🔴ممنون میشم لطف کنین این کارزار رو امضا کنید.    https://www.karzar.net/117893         خیلی خیلی متشکرم.        اگر امضا کردید بهم بگید تا براتون صلوات بفرستم🔴

وااقعا سولفیس هستید....قبولت داریم ستون     

نبود یک کلیه خیلی مشکلات و خطرات توی زندگی میتونه داشته باشه....اصلا اگه فردای روزی که کلیه اتونو فروختین...پول کلیه داشته باشید...پیدا کردن یک کلیه کار سختیه مخصوصا اینکه کلی مشکلات و خطرات دیگه بعدش داره....

ولی خدایی با کشفیاتت حال کردم...

دیگه فکر کنم وقتشه انشتین زمونه امونو بشناسیم     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
😂😂خدایی

آره 

من انتظاراتم ازت بالاتره

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
وااقعا سولفیس هستید....قبولت داریم ستون       نبود یک کلیه خیلی مشکلات و خطرات تو ...

واییی خب من زود متونم کلیه پیدا کنم چون ت پیشمی میتونم از کلیت استفاده کنم 😂😂

2706