2733
2734

اتفاقن تنها درمانش ورزشه بدنسازی هم عالیه‌ 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مفید هم هست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

ورزش خیلی خوبه بخصوص ورزشهایی که شکم و زیر شکم حرکت داشته باشه مثل اِسکات

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
ن اتفاقا من ی مدت ک رفتم پریودام منظم شد

من وزنم ۵۲ کیلوعهه 

یکسال پیش یه ماما بهم گفت ک ورزش های سنگین بدنسازی و غیر هوازی ممنوع 

اون موقع نمیخواستم برم باشگاه مهم نبود برام 

اما الان میخواستم برم تو گوگل همه جا نوشته خوبه 

موندم چیکار کنم

..

منم دوازده کیلو لاغر شدم تنبلی ام از بین رفت 

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
باشگاه اگر خیلی چاقی برو اما مهمترین راه درمان و کنترل تنبلی تخمدان پیاده روی سریع هست هروز یکساعت ...

وزنم ۵۲ کیلوععه

تو گوگل اینجا همه میگن بدنسازی خوبه برای تنبلی خندان اما یکسال پیش یه ماما بهم گفت ممنوع

..

راه درمان اش ورزش هایی هست ک ضربان قلب رو میبره بالا 

مث پیاده روی سریع

تردمیل 

و اینا 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2706