2752
2734

نه حریره یا فرنی درست کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه راستش

اینو درست کن

دوتا تخم بلدرچین و یه قاشق سویق برنح یا ارد برنج با یه استکان اب خوب هم بزن روی حرارت تا مثل فرنی بشه وقتی پخت یه خرما پوست بگیر توش له کن یه قاشق چای خوری هم کره و بادوم درختی پودر شده اضافه کن بده بخوره

حوصله ندارم  
2731

میخوره اینو؟ اگه بخوره که خوبه  

ولی سعی کن چیزای مقوی بدی زیاد با نون سیرش نکن 

من خرما له میکردم با بيسکوییت مادر با دوقاشق آب جوش یا شیر 

خیلی خوب میخوردن اینو بچه هام 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
فرنی برای شامش یا ناهارش میدم

فرنی صبحانه یا نهایت میان وعدس.ناهار شام غذا بپز 

کته با اب ماهیچه.ابگوشت،پوره ی گوشت و سیب زمینی و هویج از این قبیل که هم پروتئین حیوانی داشته باشه هم چربی هم سبزیجات

حوصله ندارم  

برای صبحانه فرنی حریر بادوم بده،بعد‌توی فرنیش یه خرما پوست بکن بنداز،دو بند انگشت موز بنداز له کن بده بخوره

نهار شام سوپ درست کن،پوره سیب زمینی،زرده تخم مرغ ابپز با کره،عدسی،اب گوشت 

غروبا بهش ماست بده ،موز بده،سیب رنده کن،

فرنی برای شامش یا ناهارش میدم

خب اشتباه میکنی بچه هشت ماهه راحت میتونه برنج و خورشت و سوپ بخوره فرنی رو صبحانه بده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام