2733
2734
عنوان

هرسوالی داری ازم بپرس😂🤭نون_بربرییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چش خوشکل  بچه کجایی  شفلت چیه تو چه رشته ای تحصیل نموده ای

😌😂طرفای آذربایجان ترکم

انسانی بودم حسابداری الان 

ولی از روانشناسی خوشم میاد پس اونو دارم ادامه میدم 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
جوووووون بربری کونجدی 😂😂🤤🤤

صبح هوای بارونی بود رفتم یدونه کنجدی برشته گرفتم ای چسبید😋😋

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
عشقم اینا چه سوالیه

چرا گفتی هر سوالی😐سریع بگو 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
😌😂طرفای آذربایجان ترکم انسانی بودم حسابداری الان  ولی از روانشناسی خوشم میاد پس اونو دارم ا ...

خیلی هم خوب 🥲❤

بشو روان شناس همه اختلال های روانیم میام پهلوت میگم 😂😂😂

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
چرا گفتی هر سوالی😐سریع بگو 

باشععع🥺😂

۱۶۵ وزن هم ۵۳

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
من غشششششش😍😍 بعد از هوتن، نون بربری خیلی دوس دارم🤣🤣

هوتن  که عشق 

اصن پروفت رو میبینم استغفرالله چشامو درویش میکنم😅

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
خیلی هم خوب 🥲❤ بشو روان شناس همه اختلال های روانیم میام پهلوت میگم 😂😂😂

ارههههههه خیلی خوشم میاد الان یکم مطالعه داشتم اختلال و نشخوار های فکریییییی 

اینارو میدوننن

2706