2733
2739
عنوان

خسته شدم از مامانم دیوونم کردهههه

84 بازدید | 13 پست

من کنکوریم

انتظار داره هر روز ۷ صبح پاشم تا شب درس بخونم نفس نکشم!

من حتی اگه شب ساعت ۷ هم بخوابم،۷ صبح نمیتونم درس بخونم اصلا اونموقع هیچی نمیفهمم هیچیییی خودمو بکشم تا ساعت ۹ و ۹ و نیم هیچی نمیفهمم اصلا مامانم متوجه این میست هر میاد با داد میداد بیدارم میکنه ت تو هیچی نمیشی انقدر بیخیالیی انگار ن انگار کنکور داری کلی داد میداد میکنه بخدا خسته شدم تو همه کارا همینطوریه فقط جیغ جیغ میزنه دیوونم کرده

فکر میکنه هر کی ساعت ۷ پاشه درس بخونه قبوله😐😐

در صورتی ک من اونموقع واقعا هیچی نمیفهمم ب جاش شبا تا اخر وقت بیدارم میخونم اصن نمیبینه هر صبح میاد انقدر غر میزنه فحش میده کل روزمو بهم میزنه خستم کرده دیگه دیوونه شدم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار

💛من میتونم💚باید بتونم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شب تا چند درس میخونی؟

ساعت ۹ و نیم ۱۰ شروع میکنم تا شب،شبا هم شده تا سه چهار درس خوندم اما یبار نمیگه خسته نباشی فقط غر میزنه دیگرانو باهام مقایسه میکنه خسته شدم از این رفتار

💛من میتونم💚باید بتونم🤍
2731
ساعت ۹ و نیم ۱۰ شروع میکنم تا شب،شبا هم شده تا سه چهار درس خوندم اما یبار نمیگه خسته نباشی فقط غر می ...

خب بگو من عادتمه تا نصفه شب درس میخونم بگو نتیجه اش مهمه خیالت راحت من تلاشمو میکنم

حالا من دقیقا برعکس تو عم صبحا ساعت ۴ونیم ۵ بیدار میشم شبا هم دیگه بزور تا ۱۱ ونیم چشام باز بمونه بخونم😐😂

دیروز از خستگی شب میخواستم گوشیم رو زنگ بزارم فقط رمزش رو زدم گوشیم ت دستم بود خوابم برد😂ولی صبح خودکار یه ربع به پنج بیدار شدم

هر کسی یه جور عادت کرده بعضی ها هم شبا بیدار میمونن مثل شما 

وقتی دیگه تا ۳ ۴ میخونی نباید مامانت توقع داشته باشه ک ۷ صبح پاشی دوست منم شب بیداره عوضش صبح ۹ ۱۰ بیدر میشه

2740
خب بگو من عادتمه تا نصفه شب درس میخونم بگو نتیجه اش مهمه خیالت راحت من تلاشمو میکنم

میگم اما انگار ن انگار بخدا هر صبحححح یعنی هررررر صبح با داد و بیدارش من از خواب بیدار میشم گند میزنه ب کل حس و حالم

💛من میتونم💚باید بتونم🤍
حالا من دقیقا برعکس تو عم صبحا ساعت ۴ونیم ۵ بیدار میشم شبا هم دیگه بزور تا ۱۱ ونیم چشام باز بمونه بخ ...

اره دیگه هر کسی یجوریه بخدا خسته شدم انقدر هر روز با داد بیداد و غرغر بیدار شدم همش سرم درد میکنه از دستش

💛من میتونم💚باید بتونم🤍

عزیزم من همسن مادرت هستم حدود 40 سالم هست. هم من هم خودت می دونیم مادرت از شدت استرس و ناراحتی اینجوری می کنه. باهاش حرف بزن یا نامه بنویس بگو مثلا تا ساعت 10 درس می خونم ولی صبح توان ندارم. 

کاش مادرت دختر من رو می دید هشتم هست لای هیچ کتابی باز نمی کنه التماسش می کنم

شاید مادرتون مشکلی داره و نمی تونه تخلیه بشه این بازخورد با شما رو داره. یا فشاری روش هست

همیشه که مادرها نباید با بچه ها دوست بشن. شما باهاش دوست بشو

اره دیگه هر کسی یجوریه بخدا خسته شدم انقدر هر روز با داد بیداد و غرغر بیدار شدم همش سرم درد میکنه از ...

به مامانت بگو باید خواب کافی هم داشته باشی شبا بیدار میمونی دیگه گم کم باید ۵ ۶ ساعت روبخوابی

عزیزم من همسن مادرت هستم حدود 40 سالم هست. هم من هم خودت می دونیم مادرت از شدت استرس و ناراحتی اینجو ...

دقیقا همسن مادرم هستید،۳۹ سالشه 

میدونم اونم بخاطر استرسشه و دلش میخواد موفقیت منو ببینه اما با این کارش داره منو از درس زده میکنه! نمیدونم چیکار کنم 

💛من میتونم💚باید بتونم🤍