2752
2734

تنهایی سخته بزرگ کردنشون؟! کمک داشتید؟! پذیرش بچه دوم برای بچه اول سخت نبود؟! 

بچه من سه سال و یک ماهشه 

تقریبا تا اون به دنیا بیاد سه سال و ده ماهه میشه 

تقریبا همون 4 سال

بچه هاتون از پوشک گرفته بودین؟!

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اختلاف سنیشون خوبه ❤️ اتفاقا هر چی بچه اول بزرگ تر باشه احتمال حسادتش میره بالا 

قصد داشتم سال بعد که 4 سالش شد اقدام کنم که لااقل 5 ساله بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قصد داشتم سال بعد که 4 سالش شد اقدام کنم که لااقل 5 ساله بشه

نه همین بهتره اتفاقا 

البته معمولا پوست مادر کنده میشه 😁 اما خب برای بچه ها بهتره

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
خیلی سوال پرسیدی اسی تک تک حال ندارم جواب بدم ولی در کل سختیش زیاده ولی شیرینیش به مراتب بیشتره تجرب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 

اختلاف سنشون چند سال بود عزیزم؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من پسرم یک سال و نیم بود ک دوباره باردارشدم  همون موقع هم از پوشو ک هم از شیر گرفته بودم

چه قدر اذیت شدید پس عزیزم 

بچه من هنوز بیرون میریم پوشک میپوشه جیش میکنه گاهی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا من پسرم ده ماهه بود فهمیدم حاملم تا دخترم دنیا بیاد نوزده ماهه شد از پوشک گرفته بودم اولش سخت بود چرا دروغ بگم پذیرش بچه بعدی عذاب بود اما خدا خودش کمک کرد الان پسرم سه سال و رد کرده دخترم نزدیک دو ساله شکر خدا الان راضیم برا هم هم بازی شدن گاهی هم دعوا و جنگ دارن اما من بیشتر عذاب وجدان شیر گرفتن پسرمو داشتم و دارم آخه فقط تا چهارده ماهگی شیر خورد شیر خشکم گرفتیم قبول نکرد 

وا این اختلاف که خوبه پسرای من ۲۱ ماه فاصله سنی دارن 😁😁😁😁پسر اولم ۲۱ ماهه بود دومی دنیا اومد الان دومی یک سالشه اولی هنوز ۳ سالش نشده مال من خیلی سخت یود نه از شیر گرفته بودم نه پوشک تا ۲۰  هفتگی بارداریم بهش  شیر دادم بعدش گرفتم دو سالش هم شد پسر  دومم چند ماهه بود از پوشک گرفتم شما نه بچت بزرگه یعنی نه از پوشک گرفتی نه شیر 😐

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
این که خوبه من بچه هام دوسال ویک ماه تفاوت سنی دارن تازه کهنه هم می‌بستم الان آنقدر زار زدم بابام ما ...

چرا کهنه می‌بستین عزیز دلم؟! 

خداروشکر الان یکی مای بیبی میپوشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706