2733
2734
عنوان

شغل و نداشتن اعتماد بنفس

38 بازدید | 5 پست

سلام من تحصیلات دانشگاهی دارم اما یک آگهی ظرفشور دیدم میخوام برم اون آگهی البته صندوق دار هم میخواست اما من میترسم  استرس بگیرم و نتونم سریع به مشتری ها رسیدگی کنم یا اونقدرا خوب نتونم با مشتری ارتباط برقرار کنم نمیدونم همش افکار منفی میاد تو ذهنم از طرفی هم میگم خدایا من تحصیلات دارم سواد دارم چرا برم ظرفشویی خودمو پایین تر بیارم نمیدونم چیکار کنم میشه راهنماییم کنید؟

تا حالا جایی کار نکردم و اینجا هم غریبه هست با خودم میگم اگر صندوق داری برم اگر کارم درست انجام ندم یا چیزی بشه منو بیرون که یا تحقیرم کنه اما ظرفشویی فقط میخواد ظرف بشوری و تحقیر نمیشم ...

واقعا به راهنماییتون نیاز دارم لطفا مسخره نکنید ذهنم به شدت درگیره

همه کاری سخته. ولی نگران نباش صندوق داری خیلی هم سخت نیس. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

تحکم و گاهی تحقیر چاشنیه بعضا حتی کسایی که قدیمین تازه کارارو اذیت میکنن ولی فقط دو سه ماه طول می‌کشه بعدش میشی قدیمی و از خودشون 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه کاری سخته. ولی نگران نباش صندوق داری خیلی هم سخت نیس. 

واقعا؟ من جایی سابقه کار ندارم  ولی خب بیسوادم نیستم کند ذهنم نیستم همش استرس دارم که یوقت نتونم سریع کارم رو انجام بدم  و اینکه چجور باید با مشتری برخورد کنم؟میشه راهنماییم کنی

2731
واقعا؟ من جایی سابقه کار ندارم  ولی خب بیسوادم نیستم کند ذهنم نیستم همش استرس دارم که یوقت نتون ...

ببین اول هر کاری که تجربه نداری گند میزنی. وقتی به صاحبکار بگی تجربه و سابقه نداری خودش میفهمه ممکنه گند بزنی. گند زدنم چند بار کاملا اوکیه