2733
2734

من تازگیا یک خردکن تهیه کردم اما نمیدونم معیار خوب بودن یک خردکن چیا هست

مثلا پیاز یا سایر مواد غذایی رو تا چه حد خرد کنه خوبه، امیدوارم بتونم منظورم رو برسونم

ممنون میشم راهنماییم کنید

اصلا خردکن چه کاربردی داره میشه باهاش مثلا مواد کتلت ترکیب کرد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من برای مامانم از اینا که تلوزیون تبلیغ میکنه سفارش دادم هنوز استفاده نکرده دیروز زنگ زد غر میزد که اسیاب نمیکنه😐

شمام از اونا گرفتی

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
همه کار  میشه باهاش کرد من مارک میگل گرفتم راضیم

من گوسونیگ گرفتم

به نظرتون خوبه؟

میشه یکمی راهنمایی کنید شما باهاش چیکار میکنید؟

من تو. اینترنت دیدم خانم ها خیلی باهاش کار میکنن گفتم بخرم بزارم یه گوشه بلاخره به کار میاد

یه تعمیرکارمیگفت فقط باهاش سنگ خورد نکنید مشکلی پیش نمیاد تیغه هاش رو هم زود بشورید تا کند نشه الان که خریدی ولی یکی از کاربرا میگفت اون قسمت سیم پیچیش هرچه سنگینتر باشه ظاهرا اون بهتره 

نه عزیزم این آسیاب نداره فقط یک محفظه داره با ۶ تا تیغه

اها از اون هفت کاره ها نیست؟

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
من گوسونیگ گرفتم به نظرتون خوبه؟ میشه یکمی راهنمایی کنید شما باهاش چیکار میکنید؟ من تو. اینترنت د ...

مثلا برای الویه سیب زمینی له می کنم 

مواد کتلت

پیاز خرد می کنم

هویج

مواد کوکو سیب زمینی

شیر موز 

کاربر قدیمی هستم