2733
2734
عنوان

خب طلاقش بده

305 بازدید | 18 پست

مردهای هوس باز رو بشناسید! 

اونا معمولا با این جمله ها میان جلو:

- از زندگی زناشوییم راضی نیستم

- با همسرم اصلا رابطه ندارم

- بخاطر بچه هام توی این زندگی موندم

- چند وقت دیگه میخوایم جدا شیم

اگه واقعا اینجوریه چرا طلاقش نمیدن؟؟؟؟؟؟؟

با این دروغا به دخترا نزدیک میشن و با احساساتشون بازی میکنن، اون دختر بیچاره هم به خیال اینکه طرف میخواد جدا بشه وارد رابطه احساسی با اون ادم میشن و در اخر متوجه میشن همه چی دروغ بوده و اون مرد هیچوقت قید زن و بچش رو نمیزنه و فقط دنبال سرگرمی بوده😑

زنم ب خودش نمیرسه

خیلی چاقع

خیلی لاغره

اندام نداره

اخلاق نداره

اینام هس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختران بالهوس لنگ حمامند و بس هر که بست بست

دختری که عاقل و خانواده داره تحت هیچ شرایطی با متاهل وارد رابطه نمیشه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731

اینم هست👇🏻

من اصلا دوسش نداشتم از اول الانم دوسش ندارم فقط به خاطر بچه هام موندم من دوسش نداشتم اون منو دوست داشت و منو خواست

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
دختران بالهوس لنگ حمامند و بس هر که بست بست دختری که عاقل و خانواده داره تحت هیچ شرایطی با متاهل وا ...

هر ادمی ممکنه تحت تاثیر احساسات گول بخوره یا اشتباه کنه، فیلم کوچه بی نام رو پیشنهاد میکنم

2740

دختر خانواده دار و محكم با اينا گول نميخوره در واقع هيچ دختري گول نميخوره اونا خودشونو ميزنن به نفهمي

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
وسواس افسردگی و از اینجور قبیل مشکلات هم اضافه کن بهش😑

طرف بوده که زنش آرایشگر بوده و خیلی خوشگل و باکلاس بعد یارو میومد اینستا به بقیه پیشنهاد دوستی میداد و میگفت چون زنم مغروره🙄🙄🙄🙄

هر ادمی ممکنه تحت تاثیر احساسات گول بخوره یا اشتباه کنه، فیلم کوچه بی نام رو پیشنهاد میکنم

دیدم فیلم رو

اما دخترها خودشون رو در اختیار میذارن....از وقتی توی نی نی سایتم مقصر اصلی رو دخترها میدونم...بعضی هاشون اینقدر خودشون رو بی ارزش و خار کردن اینقدر راحت جسم و روحشون رو دو دستی با یک سلام به مردها میدن که بیشتر تقصیر رو به گردن خودشون میندازم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

من اونو نمیخواستم 

مامانم رفت خواستگاری

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
دیدم فیلم رو اما دخترها خودشون رو در اختیار میذارن....از وقتی توی نی نی سایتم مقصر اصلی رو دخترها م ...

خب اینا بخاطر اینه که قدر و ارزش خودشونو نمیدونن، اگه کمی فکر کنن و ببینن در آخر کسی که ضربه میخوره خودشونن دیگه این کارو نمیکنن

2706