2752
2734
خیلی قشنگ گفتیدقیقا ب این بیماری دچارم ک انقد ب ادما اهمیت میدم تا دلشونو بزنم 

جای اینکه ب بقیه اهمیت بدی ب خودت اهمیت بده ببین چی میبینی  برو تو پارک بشین هم صحبت پیدا میکنی

من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم 18 سالمه ولی مطلقم طول کشید خودمو جمع و جور کردم ولی انقد ناامید نیستم ب زندگی ی مدت ی جوری باهام رفتار میشد انگر نجسم...

جای اینکه ب بقیه اهمیت بدی ب خودت اهمیت بده ببین چی میبینی  برو تو پارک بشین هم صحبت پیدا میکنی ...

الهی سنی ام نداری ک عزیزم .علت ازدواج و جداییت چی بود اگه اذیت نمیشی البته دوس داشتی بگو

اره میخوام رو پیشرفت خودم کارکنم درس بخونم اول از همه تا ببینم چی پیش میاد

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جای اینکه ب بقیه اهمیت بدی ب خودت اهمیت بده ببین چی میبینی  برو تو پارک بشین هم صحبت پیدا میکنی ...

اهمیت نده تا چشم کار میکنه ادم بی عقل هست

الهی سنی ام نداری ک عزیزم .علت ازدواج و جداییت چی بود اگه اذیت نمیشی البته دوس داشتی بگو اره میخ ...

من دلیل جداییمون خانواده ها بودن واقعا اذیت میکردن ب ی جایی رسیدیم ک جفتمون جداییو ترجیح دادم خواسته منم بود بیشتر اون گفتش ک اذیت میشی دختر نیستی ایندت تباه میشه التماس کرد بمونم ولی نموندم خسته بودم

دارم درسمو میخونم بلکه پیشرفت کنم

من دلیل جداییمون خانواده ها بودن واقعا اذیت میکردن ب ی جایی رسیدیم ک جفتمون جداییو ترجیح دادم خواسته ...

عزیزدلم ...مطمعن باش موفق میشی اصلا دیگه به رابطه جدیدی فک نکن همه فکر و ذکرت خودت باش و تمام

اهمیت نده تا چشم کار میکنه ادم بی عقل هست

سخت ترین کار عمرم بود جونم در اومد تا فراموشش کنم 10 ماه میگذره شکر خدا بهترم و میدونم بهترین تصمیم عمرم بود وک نموندم ب خاطر زن شدنم  چون بدبخت میشدم بین اونا

سخت ترین کار عمرم بود جونم در اومد تا فراموشش کنم 10 ماه میگذره شکر خدا بهترم و میدونم بهترین تصمیم ...

بهتر ک با ادمایی با این طرز فکر زندگی نمی‌کنی .چقد کوته فکرن اخه .خلاف فکرشونو ثابت کن و موفق ترینشو 

اره دقیقا هدفم اینه ولی چ فایده دختر نیستم:)

چرا فک میکنی همه چی ختم میشه ب ی طرز فکرقدیمی و ببخشید یذره خون اون ارزش ی زن و تعیین نمیکنه عزیز دلم .حتی ب این موضوع فکر هم نکن 

بهتر ک با ادمایی با این طرز فکر زندگی نمی‌کنی .چقد کوته فکرن اخه .خلاف فکرشونو ثابت کن و موفق ترینشو ...

اره عزیزم نگفتم ناراحتت کنم گفتم بدونی خیلی شرایط بدترم هست و کنار اومدن قوی باش عزیزم

من اصفهانم...خواهر دارم ولی اونا منو دوس ندارن .چند ساله دیگه اصلا فراموشم کردن منم سختمه خودمو تحمی ...

عزیزم خیلی درکت میکنم.الهی خدا بهترین هارو برات رقم بزنه

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
2706