2733
2734
اگر گروه خانومها میشناسید که گروهی ورزشی رژیمی چیزی دارن یا دورهمی بهم معرفی کنید.من خیلی تنهام بیشت ...

ن متاسفانه ندارم عزیزم

اگه بخوای من میتونم حرفاتو بشنوم عزیزم کوچیکترین کاریه ک از دستم برمیاد

بگردمت عزیزم میدونم سخته ولی من هستم خواستی میتونیم صحبت کنیم باهم گوش شنواتم عزیز دلم شاید یکم اروم ...

دورت بگردم انقد مهربونی...همش حس اضافی بودن دارم حتی حس میکنم با کسی دردو دل کنم خستش میکنم سعی میکنم چیزی نگم همش🥲💔

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن متاسفانه ندارم عزیزم اگه بخوای من میتونم حرفاتو بشنوم عزیزم کوچیکترین کاریه ک از دستم برمیاد

قربون محبتت.الان باید برم ناهار بزارم ی بارس رفرصت میبینمت ایشالا

اول تیر ۱۴۰۲ وزن شروع ۸۷.هدف اول۸۴هدف دوم ۸۱ هدف سوم ۷۸ هدف چهارم ۷۵هدف پنجم ۷۲ هدف ششم ۶۹ هدف هفتم ۶۶هدف نهایی۶۳.من تا عید نوروز ۱۴۰۳ به هدف نهاییم رسیده ام💪
دورت بگردم انقد مهربونی...همش حس اضافی بودن دارم حتی حس میکنم با کسی دردو دل کنم خستش میکنم سعی میکن ...

این چ حسیهه عزیزمم اشتباه نکن 

خودت خودتو دوس نداری اینجوری فک میکنی قشنگم اصلا اینجوری نیست فداتبشم

الهی منم خواهر تدارم خانوادمم دورن.کدوم شهری شما

من اصفهانم...خواهر دارم ولی اونا منو دوس ندارن .چند ساله دیگه اصلا فراموشم کردن منم سختمه خودمو تحمیل کنم بهشون ...خیلی سخته درکت میکنم امروز خیلی دلم گرفته دوتا خواهر شوهرم نزدیک خودم دارم ولی ترجیح میدم نرم همش تیکه کنایه . تو خونم بشینم بهتره. همشخودمو سر گرم میکنم ولی اخرش دلم یکیو میخواد ک از ته دل دوسش داشته باشم بشینم یه دل سیر حرف بزنم باش . شوهرم هستااا ولی میدونی که دوست و رفیق همجنس خودت فرق داره

بلاتکلیفی 300 م ووام برداشتیم به چ زحمتی ماشین میخاییم بخریم بازم کم داریم میخاییم طلاهامو بفروشی ...

کار خوبی میکنید عزیزم واسه رسیدن ب هدفتون عیب نداره باید از خیلی چیزا گذشت

پول طلاتم قرار نیست بخوری داری سرمایه گذاری میکنی ب روششی دیگه

حالم خیلی خرابه بچهام تا پارسال ک اونقدر خوب بودن تلاش میکردن برای درس هاشون برای رسیدن ب هدف ها و موفقیت هاشون امسال کلا عوض شودن چند روز دیگه دختر بزرگم امتحان نهایی داره اما انگار ن انگار درس بخونن تمام امیدم من توی زندگیم بچهام بودن ک اینام اینطوری کردن به کی دردمو بگم بحث درس نیست بحث تلاش های و عمری ک گذاشتن حالا داره بیهوده از دست میره

حالم خیلی خرابه بچهام تا پارسال ک اونقدر خوب بودن تلاش میکردن برای درس هاشون برای رسیدن ب هدف ها و م ...

عزیزم درکت میکنم سخته

منم خودم امتحان نهایی دارم اون دخترت احتمالا خستیت و هر چقدرم شما بهش بگی بدتر میکنه و نمیخونه بهت قول میدم

ببین دستشو بگیر امروزی باهاش برو بیرون تفریح کنید باهم  بعدش اصلا حرفی از درس نزن خودش خسته میشه میاد میخونه

این چ حسیهه عزیزمم اشتباه نکن  خودت خودتو دوس نداری اینجوری فک میکنی قشنگم اصلا اینجوری نیست ف ...

من تو این چند ساله ک خانوادمو ندیدم همش با خانواده شوهرم بودم و خدا میدونه ازته دلم دوسشون داشتم و هرچی میگفتم یا کاری میکردم همش خواسته قلبیم بودکم کم دیدم نه خیر اونااصلا اینجوری نیستن سیاست دارن تا براشون کاری نکنی پچیزی ارزش نداری پیششون تو حرف و حدیثن که عه الان چرا اینجوری گفت خدافظ الان چرا اونجوری شد .من هستم همش پچ پچ میکنن اذیت میشم خودمو مشغول گوشی و تلوزیون میکنم ولی ول کن نیستن ادم معذب میشه و کلی چیزای دیگه .انگار منوشوهرم دشمنشونیم .خلاصه همونطور ک خانوادم از چشم و دلم افتادن با بی مهری هاشون اونام افتادن .امروز انقد دل گیرم ک نگو ی دوست از بچگیمم دارم باهم درتماسیم ولی خب چند بار بی محلی کرد منم زیاد زنگ نزدم ...شاید با این تفاصیر فک کنی خیلی نچسبم ولی نیستم خیلی مهربون بودم ولی دارم سنگدل میشم

من تو این چند ساله ک خانوادمو ندیدم همش با خانواده شوهرم بودم و خدا میدونه ازته دلم دوسشون داشتم و ه ...

میفهمم اونا چقد بدن وقتب میدونن تنها کسشون شکایی اینجور رفتار میکنن دلم میخاد همچین ادماییو خفه کنم   

نمیگم  قطع ارتباط کن ازشون دور شو یکم تا قدرتو بدونن خودشون سراغتو بگیرین

ن بابا این چ حرفیه اخه  معمولا کسایی ک مهربونن همیشه تنهان چون انقد خوبی میکنن دل بقیرو میزنن

میفهمم اونا چقد بدن وقتب میدونن تنها کسشون شکایی اینجور رفتار میکنن دلم میخاد همچین ادماییو خفه کنم ...

خیلی قشنگ گفتیدقیقا ب این بیماری دچارم ک انقد ب ادما اهمیت میدم تا دلشونو بزنم 

2706