2733
2734

تغذیه در پیش فعالی خیلی تاثیر داره.مثلا خوردن زیاد چیزهای  شیرین مخصوصا شکلات.وغذاهای فراوری شده وتراخینه.درضمن وجود موبایل و اینترنت واستفاده نادرست از اون باعث بلوغ زودرس.اوتیسم واقعا دلیلش نمی دونم

دختر منم ۶ سالشه یه جا بند نمیشه،اوتیسم و بیش فعالی نداره یه کاری رو تا اخر انجام نمیده و نصفه میزا ...

ببین خواهرانه بهت میگم اگه تشخیص دادن بیش فعالی نداره حتما اختلال توجه داره که تو این سن خیلی با کاردرمانی حل میشه حتما ببرش کاردرمانی ذهنی و تلویزیونو براش کم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین خواهرانه بهت میگم اگه تشخیص دادن بیش فعالی نداره حتما اختلال توجه داره که تو این سن خیلی با کار ...

حالا فک کن تو کلاس ۱۵ نفرشون،از همه ارومتر دخترمه و معلمش میگه چیزی بهش میگم از همه حرف گوش کن تره

خب میگم شاید بخاطر سنش اینجوریه،لجباز شده

نه والله اینقدر زیاد نبود ببین شما جمعیت رو در نظر بگیر الان تو پیش دبستانی 15 تا دانش آموزان خیلیاش ...

من جلسه بودم برای پسرم 

پدرِ یکی از بچه ها بلند شد و گفت بچه ی من بیش فعالی داره ما نمی دونستیم معلمِ پیش دبستانی ما رو راهنمایی کرده 

گفت بچم و سنجش نبُردم شاید مدرسه هم امسال نفرستم گفت دارو مصرف میکنه و یادگیریش داره بهتر میشه 

و شجاعتِ این پدر برایِ من ستودنی بود چون شاید بچه ی من اگر بود من با صدایِ بلند اعلام نمیکردم 

به نظرم بیش فعالی از قدیم بوده ما تو فامیلمون هم داریم مُنتها پدر مادر شجاع نداریم که با صدایِ بلند بگویند و دنبال راهِ حل باشن 

بچه  رو از این کلاس به اون کلاس میبَرند که بتونن رقایت کنن فقط

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
اول اینکه زیاد نشده بلکه بیشتر تشخیص داده میشه قدیم ببخشید به بچه بیش ففعال میگفتن تخم جن فلان و ازی ...

چرا عزیزم زیاد شده بچه بیش فعال اصلا ترس و اینا متوجه نمیشه نمیتونه قرار بگیره و اگه زوری اینکارو بکنن دست به کارهای خطرناک میزنه البته خب اونم طیف داره 

اصلا اینطور نیست که قدیم بوده و تشخیص نمیدادن 

قدیم اینجور بچه ها نمیتونستن ادامه تحصیل بدن وارد کارهای خطرناک میشدن یا معتاد و...  ولی جمعیت رو در نظر بگیرید الان مگه چند تا بچه هستن همشون تو طیفن 

من جلسه بودم برای پسرم  پدرِ یکی از بچه ها بلند شد و گفت بچه ی من بیش فعالی داره ما نمی دونستی ...

بله بوده الان میگم جمعیت کمه اونموقع نسبت به جمعیت اینقدر زیاد نبود 

بیش فعالی الان جز اختلالهای قابل کنترل هست اونقدر اختلالهای زیاد هست که بیش فعالی چیزی نیست فقط اگه کنترل نشه خطرناکه 

حالا فک کن تو کلاس ۱۵ نفرشون،از همه ارومتر دخترمه و معلمش میگه چیزی بهش میگم از همه حرف گوش کن تره ...

ببین دختر منم الان مهده همش داره راه میره ولی خیلی گیراییش خوبه اتفاقا بچه منم مظلومه مربیش میگه خیلی راه میره بردمش دکتر میگه خیلی باهوشه حافظه خوبی هم داره ولی باید رو تمرکزش کار کرد تا بیشتر بشینه 

حالا دارم باهاش بازی‌های فکری میکنم کلاسهای فکری میفرستم

ببین دختر منم الان مهده همش داره راه میره ولی خیلی گیراییش خوبه اتفاقا بچه منم مظلومه مربیش میگه خیل ...

پیش کدوم دکتر بردید؟

در مورد کلاسهای فکری و ذهنی راهنماییم میکنید

فک کنم دختر منم عدم تمرکز و توجه داره

مخصوصا اوتیسم خیلی زیاد شده  کاش میتونستن داخل شکم مادر اوتیسم رو تشخیص بدن

دقیقا بیش فعال میتونه زندگی عادی کنه حالا با دارو و... ولی اوتیسم نه واقعا

کلا نمره آی کیو ایرانیها پایین اومده

پیش کدوم دکتر بردید؟ در مورد کلاسهای فکری و ذهنی راهنماییم میکنید فک کنم دختر منم عدم تمرکز و توجه ...

ببین من تهران نیستم یه مراکز بازی هستن کلینیک های بازی و کاردرمانی ذهنی سرچ کن تهران بگرد حتما ببر 

چون عدم تمرکز هم اختلاله اگه درمان نشه تو بچگی بعدها خیلی اذیت میشه و اعتماد بنفسش به فنا میره 

ببر یه جا ارزیابی بشه ببینن شدتش چقدره 

اگه شدتش خدایی نکرده زیاد باشه دارو هم میدن که بازم اشکال نداره بهتر از اینه که بچه اذیت شه و نتونه یادبگیره 

اگه کم باشه با تمرین‌های ذهنی خوب میشه بستگی به شدت داره 

دکتر دخترم گفت درمان میشه و اینکه گفت تلویزیون فقط شبکه پویا به مدت کم اصلا شبکه های خارجی و فلان نبینه گوشی که صفر 

البته من خودم خیلی کنترل شده بهش کارتون نشون میدادم 

ببین من تهران نیستم یه مراکز بازی هستن کلینیک های بازی و کاردرمانی ذهنی سرچ کن تهران بگرد حتما ببر&n ...

دختر من قبلا کارتون زیاد میدید۳ الی ۴ ساعت،خیلی کمش کردم

یادگیریش اینا خوبه،ولی تمرکز نداره

ممنونم از راهنماییت

دختر من قبلا کارتون زیاد میدید۳ الی ۴ ساعت،خیلی کمش کردم یادگیریش اینا خوبه،ولی تمرکز نداره ممنونم ...

همون کارتون‌ها بچه ها رو بی تمرکز کرده قبلا اینقدر کارتون در دسترس بچه ها نبود حتما کمش کن ببرش جایی ببین تمرکزش چقدره تا روش کار کنی

2706