2752
2734

وقتی خوندم اینقد عذاب وجدان گرفتم 😭😭

خودم ۲۵ سالمه و خواهرم ۱۲ سالشه و پوستش تیره س بعد قدش ۱۴۹ وزنش ۶۰ کیلو اینقد پرخوری میکنه که حد نداره...

بعد منم چن بار سر سفره بهش گفتم عزیزم کم بخور تا یکم قد بکشی اصلا گوش نداد و بدش اومد...

بعد چن بار همش بهش میگفتم چاقالو سیاه با این هیکل زشتت عین خرسی😭😭

میدونم خیلی حرف بدی زدم و ناراحتش کردم ولی گفتم شاید اینطور بخودش بیاد ولی انگار بدتر ناراحت شد😭

تازه الان تیشرت کم میپوشه میگه اخه دستام سیاهه🥺🥺

خراب کردی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خب سیاه بودنشو نگو چون دست خودش نیس ولی چاعالو بودنو بگی ک به خودش بیاد کم بخوره دختر ۱۲ ساله ۶۰ کیلو؟ ماشالله 

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

دختر  من   ۱۱ساله   لاغرررو   کوتاهه.       بهش میگفتن  استخون.چقدرر ناراحت  میشد...دیگه  از اون  به بعد انقدررر بهش میگم   جذابه  لعنتی،که  اعتماد بنفس پیدا کرده.شماهم همینکارو کن

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

من بچه بودن خواهر بزرگترم ۵ سال ازم بزرگتره دعوا بلد نبودم موقع دعوا دو سه باری بش گفته بودم من سفید تو سیاهی😐😂الان ۲۴ سالشه من ۱۹ سالمه هنوز هی میگه اینطوری بهم گفتی با اینکه هزار بعدش بش گفتم خیلی خوشکلی و فلان اینا همون چیزی ک تو بچگی بش گفتم از ذهنش بیرون نرفته

2706