2752
2734

بندگان خدا نمیدونن چرا قسم میدی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

چرا اسم خدارو میارید اخه 😔اگه تو موضوع بزنی درباره سونو سینه هرکی اطلاعاتی داره باز میکنه تاپیک رو

دیگه نیاز به نام خدا و قسم دادن نیست

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باشه ببخشید

خواهش میکنم عزیزم خدا ببخشه

الهی ک هیچ مریضی نداشته باشی بلا ازت دور بشه به حق حضرت زهرا ...برات صلوات فرستادم❤️

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
مممنونم عشقم، به خدا اعصاب ندارم فقط بخاطر بچه هام

این حرفو نزن توکلت به خدا باشه

مامان منم پارسال مشکل سینه داشت از سینش خونه هم میومد

انقد رفت دکتر و سونو و .... آخرش دکتر گفت توده های خوش خیم داری دستکاری نشه بهتره

فقط سالی یبار چکاب

مممنونم عشقم، به خدا اعصاب ندارم فقط بخاطر بچه هام

خودتو بچه هاتو ناراحت نکن زیاد تاثیر نگیر از حرف دکترا و نترس...در نهایت همه چیز دست خداست

خودتو بچه هاتو ناراحت نکن زیاد تاثیر نگیر از حرف دکترا و نترس...در نهایت همه چیز دست خداست

مرسی عزیزم که بهم امیدواری میدی درسته جز توکل به خدا کاری دیگه نمیشه کرد

انشالله خودت و خانوادت همیشه سلام باشی خدا برای عزیزانت سالم و سلامت نگهت داره