2737
2739
عنوان

بیاین بگین من نسبت به سنم خوبم

70 بازدید | 14 پست

۲۴ سالمه 

شنا بلدم 

گواهینامه گرفتم اما پشت ماشین نمیشینم 

بعضی غذاهای ساده رو بلدم 

پرستاری خوندم اما فعلا سرکار نمیرم 

احساس میکنم خیلی بی عرضه هستم و هیچ کاری نکردم 

صادقانه بگین نظرتون در موردم چیه ناراحت نمیشم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خوبی اگه وقتشو داری برو کلاسهای کیک و شیرینی پزی و آشپزی 

امضات💚🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

درود،

منم همسن شمام و دقیقا بعضی وقتا همین حسو دارم که میدونم اشتباهه...

میدونید هیچ وقت هیچ سناریو ایی برای ماها نوشته نشده که هرکسی توی فلان سن باید فلان کارهارو بلد باشه و کرده باشه...هرکی طبق شرایط خودش جلو میره...

مهم اینه همیشه تلاش کنید و به هدفاتون برسید...خیلیارو میشناسم با 25 سال سن هنوز نه گواهینامه گرفتن و نه تحصیلی و نه سرکاری و نه هیچی...

منم مثل شما شغل ثابتی ندارم و کسب درآمدم پاره وقت از یک سری کار های کوچیک و مجازی و بین دوستان و آشناها هست...

الان که شمارو دیدم فهمیدم این حس بین سنین خودم زیاد هست که بنظرم اشتباهه...عزت نفس داشته باشید و به این بعد نگاه کنید که این مهمه که شما رانندگی بلد هستید و خیلیا هنوز گواهینامه نگرفتن...غذا بلدین درست کنید ولی خیلیا از جمله خودم بلد نیستم....پرستاری خوندید ولی خیلیا توی همون دیپلم موندن...

بنظرم تا الان عالی پیش رفتین...فقط تنها ایرادتون مثل خودم اینه که عزت نفس و اعتماد بنفس پایینی دارید که بنظرم باید به دریچه ی مثبت این قضایا نگاه کنید...

مطمئینم شما آدم موفقی میشید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
درود، منم همسن شمام و دقیقا بعضی وقتا همین حسو دارم که میدونم اشتباهه... میدونید هیچ وقت هیچ سناری ...

سلام 

بله حرفاتون دقیقا درسته 

خیلی متشکرم 

شما هم خیلی خوب هستین 

انشالله بهترینا براتون رقم بخوره 

🙏🌺

سلام  بله حرفاتون دقیقا درسته  خیلی متشکرم  شما هم خیلی خوب هستین  انشالله ب ...

همچنین خانم محترم لطف دارید...انشالله که بهترینا برای شما هم نصیب بشه و موفق باشید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
درود، منم همسن شمام و دقیقا بعضی وقتا همین حسو دارم که میدونم اشتباهه... میدونید هیچ وقت هیچ سناری ...

حرف های شما متین ولی قبول کنید وقتی توی این سن شغل داشته باشین این حس پایین بودن عزت نفسو ندارید

حرف های شما متین ولی قبول کنید وقتی توی این سن شغل داشته باشین این حس پایین بودن عزت نفسو ندارید

نه والا من رفیقم از خودم بزرگ تره و شغل خوبیم داره ولی عزت نفس و اعتماد بنفس نداره...این چیزا یک چیز ذاتی و فکری و روانی هست....

درسته موقعیت هرچی بهتر بشه میتونه تاثیر گذار باشه ولی تا زمانی که ما یاد نگیریم پوینت مثبت و امتیاز مثبت خودمونو ببینیم هرچقدر پیشرفت کنیم بازم همین چیزا توی ذهنمون تکرار میشه...

زمانی موفق میشیم که همه چیو از دریچه ی مثبت ببینیم

2706