2752
2734
والا جسارت نباشه بلانسبت حضار تاپیک  من باشم و درجواب جمله ساده و روتین  داداشت گوشی نو خر ...

قربون زبونت خیلی ادم ناراحت میشه حالامن نمیگم کارمیکنم ولی حداقل بگه ممنون که داری باداشته هاونداشته های داداشم میسازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربون زبونت خیلی ادم ناراحت میشه حالامن نمیگم کارمیکنم ولی حداقل بگه ممنون که داری باداشته هاونداشته ...

انتظار قدرشناسی و تشکر از همچین ادمایی نداشته باش دوست من اصلا هم بهشون نگو کار میکنی هرکس اطرافیان خودشو بهتر میشناسه 

همینکه بهت صدمه نزنن کافیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
من کاری به حرفایِ بیخودِ اون ندارم ولی شوهری که گوشی نو برای خودش بگیره و کهنشووو بده به زنش بدرد زن ...

صددرصدکاش خونوادشم اینومیفهمیدن چون خودم مدت هاست حرفتوقبول دارم

فدات عزیزم چشم

چشمت بی بلا تنت سلامت

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
صددرصدکاش خونوادشم اینومیفهمیدن چون خودم مدت هاست حرفتوقبول دارم

من کاملا با حرفایِ خواهر شوهرتم مخالفم کلا بهتره برای اینا که اینجورین هیچ چیزیو توضیح ندی یه زن زمان ازدواج باید این شرایطو داشته باشه از جانب همسر که اگر دوست داشت کار کنه اگرم نه هیچی نه اینکه از روی اجبار یا کمک خرج کار کنه کلا به حرفایِ اینجور ادما اهمیت نده اگر بخصوص اگر اعتقاد خودتم همینه.

بهش میگفتی من شوهرکردم که شوهرم خرجم بده دلم نمیخواد کار کنم 

چقدر حرف زشتی همین شماها هستید که با این حرفاتون ارزش خانوما رو پایین می یارید

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
چقدر حرف زشتی همین شماها هستید که با این حرفاتون ارزش خانوما رو پایین می یارید

عزیزم من خودم شاغلم ارزش خانوم ها باکارکردن به دست نمیاد حرف شما زشت که خانوم باکارکردن بهش ارزش میدید

2706