2752
2734

حالم داره از این شوهر به هم می خوره خسته شدم چیکارررر کنم من این چشه سه شب قبل  استوری غمگین گذاشته بود من گفتم فلانی جان چرا ناراحتی گفتم همین جوری گذاشتم بعدش بهش گفتم ما و بیشتر فامیل هامون میریم مسافرت (داییم هم باهامون اومد بچه ها پسر داییم یه زمانی عاشقم بوده و خواستگارم بوده )این‌  تا فهمید داییم و خانواده اش هم میان دو دقیقه بعدش استوری گذاشت خیانت همون شامیه‌ که نجار تو خونه جنگلبان می خوره زیرش نوشته بود حقیقت گفتم یعنی چی گفت تو مفصدت چیه گفتم مقصدی ندارم سوال پرسیدم میگ که همش گیر میدی بهم شک داری گفتم من بهت شک ندارم خودت به خودت شک داری من دیدم استوری غمگین گذاشتی نگران حالت بودم گفت یعنی چی تا استوری میزارم میگی چرا اینو گذاشتی چرا اون گذاشتی (دروغ میگ مم همش نگفتم)بعدش یه ساعت از اس هامون گذاشت اس دادم ناراحت نشو فلانننن میگ که تو به فکرم نیستی بهانه می کنی من ناراحت کنی بعد‌ اون شب دیگه جوابمو نداد مم رفتم مسافرت یه زنگ یه پیام نداد ببینخ رسیدم نرسیدم ...من پری روز اس ندادم دیروز اس دادم بی‌شعور نگاه کرد ج نداد خیلییییییییی زورمممممممممم میاد 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
شوهرت یکم زیاد احساساتی میشه😂

حالمممم ازش بهم می خوره  

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما اگه همسرت عاشق نه خواستگاری کسی رفته بود باش میرفت سفر خوشحال بودی؟؟!!!

ب نظرم نباید میرفتی بدون همسرت

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
شما اگه همسرت عاشق نه خواستگاری کسی رفته بود باش میرغت سفر خوشحال بودی؟؟!!! ب نظرم نباید میرفتی بدو ...

نه مجردی رفته 

حالا رفته چرا میگه نباید بگه و ابراز دلتنگي اون دوران کنه

به نظرم بزنش رو بی صدا اصن استوریاشو نبینی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
نه مجردی رفته  حالا رفته چرا میگه نباید بگه و ابراز دلتنگي اون دوران کنه

جمله دومتو نفهمیدم

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
حالمممم ازش بهم می خوره  

خودت بزار جای شوهرت ، حق داره

در ضمن هیچ وقت نشین از قدیم ها برای شوهرت بگو تا الانم حساس نشه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
شما اگه همسرت عاشق نه خواستگاری کسی رفته بود باش میرفت سفر خوشحال بودی؟؟!!! ب نظرم نباید میرفتی بدو ...

من تا حالا هیج ارتباطی با پسر داییم نداشتم حتی یه پیام خودشم میدونه بعدش مگه من خیانت کردم اون گذاشت 

خودت بزار جای شوهرت ، حق داره در ضمن هیچ وقت نشین از قدیم ها برای شوهرت بگو تا الانم حساس نشه

من نگفکم

2706