2733
2734
عنوان

بین این سه اسم کدوم در جامعه بیشتر پسندیده میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 55 پست

امیرحسین

بعدش محمدحسین

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی قدیمی و پیر مردیه عزیزم  خدا شاهده منم مسلمان هستم خیلیممم حضرت محمد و امام حسین رو دوس د ...

نه بابا فکر میکنی ما بچه دوستمون محمد حسینه اولش خیلی ادم با اسما درگیره یکم میگذره و بچه رو صدا بزنی خیلی عادی میشه دیگه هبچ فکر خاصی نمیکنی دربارش

حس و حال ادم به اسم با شخصیتی که صاحب اسم داره همیشه تغییر میکنه

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
😁😁😁😁😁فکر کردم میخواین بگین مسلمان نیستی و فلان 😁😁

نه خواهرم😄من خودم با خیلی اسمای مذهبی مشکل دارم بنظرم رو بچها تباید گذاشت  

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
نه بابا فکر میکنی ما بچه دوستمون محمد حسینه اولش خیلی ادم با اسما درگیره یکم میگذره و بچه رو صدا بزن ...

ولی بنظر من بچه گناه داره 

ترکیب بعضی اسما خیلی قدیمی و پیرمردیه 

مثل محمد حسن محمد حسین 

محمد علی 

علی محمد 

نه خواهرم😄من خودم با خیلی اسمای مذهبی مشکل دارم بنظرم رو بچها تباید گذاشت  

😆😆😆منم دوس ندارم اسم مذهبی بذارم راستش 

پسر خودم شب شهادت حضرت علی بدنیا اومد هررر کاری کردن خانواده گفتن بذار علی یا امیر علی گفتم نه من از قبل اسم انتخاب کردم 

ولی من اسم شناسنامه بچمو مذهبی نمیذارم شاید دوس نداشته باشه دوس دارم خودش عاشق اهل بیت بشه نه صرفا ی ...

ببین به سخت گیری قبل نیست عوض کردن اسم مذهبیا میشه راحت عوضش کرد

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
😆😆😆منم دوس ندارم اسم مذهبی بذارم راستش  پسر خودم شب شهادت حضرت علی بدنیا اومد هررر کاری کرد ...

منم 

نامدار باشه اسمش چی گذاشتی

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2706