2752
2734
عنوان

بین این سه اسم کدوم در جامعه بیشتر پسندیده میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 55 پست
بستگی داره خودتون چی جا بندازین اسم پسرم امیرمهدی هست از وقتی دنیا اومد به همه گفتین دقیقو کامل بگن ...

اره سمت ماهم همه کامل صدا می‌زنند. 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
محمدحسین که اصلا نذار گناه داره طفلی بچه  امیر حسین بدک نیست به نسبت اون دوتا

وا چرا محمدحسین گناه داره

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره خودتون چی جا بندازین اسم پسرم امیرمهدی هست از وقتی دنیا اومد به همه گفتین دقیقو کامل بگن ...

من عاشق این اسمم چون از امیرمهدی ژوله خوشم میاد😁

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

من امیرحسینو بیشتر دوست دارم از طرفی بچه بزرگ شد دلش خواست میتونه هر کدوم از اسماشو که خواست برداره امیر یا حسین خالی بذاره

حسین تنها من بودم نمیذاشتم ترکیبی دست بچه باز تره

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

هر سه تا اسم وقتی خوب تلفظ بشه واقعا قشنگ هستن اما تو جامعه ...اول امیر حسین زیاد شنیدم بعد حسین بعد محمد حسین ..

به نظرم حسین  بزار ...وقتی صداش میزنی و کمی حسین گفتنش رو کش میدی خیلی قشنگ میشه ..

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
خیلی قدیمی و پیر مردیه عزیزم  خدا شاهده منم مسلمان هستم خیلیممم حضرت محمد و امام حسین رو دوس د ...

نه کار به مذهب ندارم میخاستم دلیلش بدونم😄

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂

امیرحسین قشنگه😍

عزیزم برای منم دعا کن به حق ۶ ماهه آقا دلم روشن بشه و دامنم سبز 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2706