2737
2739
عنوان

با نامزدم بحثم شد

172 بازدید | 6 پست

ما قراره چند روز دیگه عقد کنیم شب اون روز هم مراسم داریم، گفتن حتما باید ساعت اداری بریم عقد رو ثبت کنیم،پدر و مادرش یه شهر دیگه ان ولی کاری ندارن بازنشسته ان، ماشین هم دارن که بیان، اومده میگه طرف صبح پدر و مادرم نمیتونن بیان تا شب خسته میشن بخوان برای مراسم شب هم بمونن خونتون، گفتم خب اگه اون روز نمیتونن یک روز یا دوروز قبلش بیان بریم ثبت کنیم، میگه حااااااالا من برم صحبت کنم ببینم میتتتتتتتتونن بیااااان یا نه😐

حرصم گرفت یعنی برای عقد پسرشون نمیخوان تشریفشونو بیارن؟گفتم باشه قطع کردم. 

عجله نکن گارد نگیر صبر کن ببین چی میشه

نگران نباش حتما میان

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی؟

پس بزرگتراتون این وسط چه نقشی دادن!!!مراسم عقد را لابد خانواده نامزدت هماهنگ کنن کلا و بیان تو را با احترام و عزت ببرن عقد پسرشون کنن!

اونقت شما هنگام کردی و تازه اونا میکنن خسته ایم؟؟؟

از الان بدون کدوم نقطه ایستادی فردا بعد عقد شاکی نباشی از شرایط!!!

2731
این هماهنگی ها رو مگه بزرگترا نباید انجام بدن ؟؟؟  چه عجیبن بعضیا

روز عقد رو تعیین کردن دیگه. الان فهمیدیم عقد باید ساعت اداری ثبت بشه دارم بهشون اطلاع میدم نامزد من اینجور حرفی تحویل من میده

روز عقد رو تعیین کردن دیگه. الان فهمیدیم عقد باید ساعت اداری ثبت بشه دارم بهشون اطلاع میدم نامزد من ...

باید سعی کنن هماهنگ و شفاف باشن. تا از الان‌ذهنیتی  پیش نیاد و جلوی یه سری حرفا گرفته بشه. یکم پختگی میطلبه تو همچین مواردی

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!