2752
2734
عنوان

آزمون استخدامی آموزش پرورش

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرشوهرم می خواست بره سر کار ، همه بهش می گفتند برو کمکت می کنیم بچه ات نگه می داریم ، یک ماه که ر ...

بله منکه خودمم مادرشوهرم عمم میشه و طبقه بالای ما هستن ولی فکر نمیکنم مسیولیت قبول کنه برای جاریم که اینطور بود و قبول نکرد البته واقعا سخته...

درسته حق با شماست....

خودمم قبلا شاغل بودم و وقتی بچه اولم بدنیا اومد کار رو کنار گذاشتم...

الان دومی نوزاده

اینم چون معلمی بود و معلم هنرستان هر روز نیست بخاطر همین شرکت کردم...

خودمم واقعا تردید دارم.

از یه طرف بچم و از طرفی مستقل بودن حالا نه طوری که کل وقت آدم درگیرش باشه بدم نمیاد...

میدونم قبول نمیشم خواستم خودمو محک بزنم 

اصلا از کتاب های دبیرستان نیست ، سطحش خیلی بالاتر هست!  

اونکه بله...

ازمون سنجش سختتره.

برگزار کننده جهاد دانشگاهی راحتتره....والا قبلا آزمون جای دیگه شرکت کردم از سطوح دانشگاه بود...

اولین باره آزمون آ.پ میدم زده بود تخصصیا از دروس دبیرستانه...

شما تجربشو داری؟

اونکه بله... ازمون سنجش سختتره. برگزار کننده جهاد دانشگاهی راحتتره....والا قبلا آزمون جای دیگه شرک ...

بله ، اصلا یه چیزهایی هست ربطی به سطح دبیرستان نداره ، خیلی بالاتره!  در سطح دانشگاهت هست

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بله ، اصلا یه چیزهایی هست ربطی به سطح دبیرستان نداره ، خیلی بالاتره!  در سطح دانشگاهت هست

شما آزمون قبل عید رو شرکت کردید،

میتونم بپرسم رشتتون چی هست...

میدونم قبول نمیشم خواستم خودمو محک بزنم..فکر میکنم برای تاهل،فرزند اینا امتیاز دارن....

کلا تردید دارم برم یا کلا قیدشو بزنم

میدونم قبول نمیشم اینهمه اذیت نکنم و بچه کلافه نشه‌‌‌ یا خودمو محک بزنم

شما آزمون قبل عید رو شرکت کردید، میتونم بپرسم رشتتون چی هست... میدونم قبول نمیشم خواستم خودمو محک ...

بزار سال دیگه بچه ات هم بزرگتر بشه ، با خیال راحت برو! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

به نظرمن حتما برو شرکت کن ۴ساعت که چیزی نیست یه تجربه ارزشمنده 

منم آزمون دارم جمعه دعاکن برام

نگران بچت نباش شیرتو بدوش بریز تو شیشه یا با قطره چکون بدن

اگر ایشالله قبول شدی حق شیر بهت میدن در روز میتونی بری به بچت شیر بدی و برگردی

تازه به مادران که بچه زیر۳سال دارن مرخصی بدون حقوق میدن میتونی یکسالشو مرخصی بگیری نری کلا. منتها باید قبول بشی بعد

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
به نظرمن حتما برو شرکت کن ۴ساعت که چیزی نیست یه تجربه ارزشمنده  منم آزمون دارم جمعه دعاکن برام ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

انشالله که قبول بشی...

من چیزی نخوندم با اینکه فرصت زیاد بود تنبلی کردم متاسفانه....ولی تردید دارم برم یا نه

بله خوبه آدم خوشو محک میزنه‌‌.

🙏🌹

سلام خوبین ؟ میشه بگین آخرش خواهرشوهرتون چه کار کرد ؟

دیگه مجبور شد پرستار بگیره! 

خودمم زیاد بعدش پرس و جو نکردم، ترسیدم بپرسم یا رفت و آمد کنم بعد بگه بچم بیارم خونه شما بزارم! انقدر که پررو بودن! 

خودشون برای من که بود راحت گفتند کاری به ما نداره وظیفه مادرت که بچه ات نگه داره! 

بله حق باشماست. سه ماهم وقت بود تنبلی از خودم بود. چون آزمون تخصصی از کتابای دبیرستان هست.... میگ ...

عزیزم ازمون تخصصی از کتابای دبیرستان نیست از راهتمای اموزش کتابه و کلی فرق داره با خود اونا ....ازت راجب اموزششون سوال میکنه اگر نخوندی نرو الکی چون دبیری همینجوری ظرفیتش کمه و تایم هم زیاد بوده همه فول خوندن حد نصابا خیلی بالاست

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706