2752
2734
عنوان

آزمون استخدامی آموزش پرورش

571 بازدید | 49 پست

سلام.

دوستان آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کردم،چون نوزاد ۵ ماهه دارم تو این مدت فرصت نکردم چیزی بخونم.

جمعه آزمونه

به نظرتون برم امتحان بدم یا کلا نرم‌.

کلا یه ۵ الی۶ ساعت طول میکشه رفت و برگشت و آزمون....

مادرم میتونه نگهش داره ولی شیر خودمو میخوره و شیر خشکی نیست.

کلا یکی دوبار شیر خشک خورده و کلا شیشه یادش رفته چجور بخوره...

تردید دارم.

از همین الان بهش شیرخشک بده به طعمش عادت کنه

بعدشم نگران نباش کلا ۴ ساعت نیستی دیگه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چند روزه رو تمرین کن ببین اگه از دست شوهرت یا مادرت شیر خشک نمی خوره که دیگه باید قید رفتن بزنی

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
نه متاسفانه چیزی نخوندم. فرصتم بود ولی همش امروز فردا میکردم... با اینکه تست و جزوه دارم... نمیدو ...

نخوندی که بری می خوای چیکار کنی اگه خونده بودی به هرسختی می تونستی بری ولی نخوندی آمادگی نداری دودل شدی

همسرم که نه ولی مادرم نگهش میداره... شیر خشک کلا یکی دو بار دادم.

اگه هم بری همه اش نگران بچه ات هستی، تمرکزی روی جواب دادن نداری! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
نخوندی که بری می خوای چیکار کنی اگه خونده بودی به هرسختی می تونستی بری ولی نخوندی آمادگی نداری دودل ...

بله حق باشماست.

سه ماهم وقت بود تنبلی از خودم بود.

چون آزمون تخصصی از کتابای دبیرستان هست....

میگم شاید حضور ذهن داشته باشم...

رشتم حفظی نیست تقریبا...

هنرآموز شبکه هست....

نمیدونم دو دلم

همسرم که نه ولی مادرم نگهش میداره... شیر خشک کلا یکی دو بار دادم.

خواهرشوهرم می خواست بره سر کار ، همه بهش می گفتند برو کمکت می کنیم بچه ات نگه می داریم ، یک ماه که رفت سر کار ، همه خیالشون راحت شد، مادرشوهرم گفت من نمی تونم بده مادرت نگه داره ، مادره هم گفت من نمی تونم بده پرستار! 

همه خودشون کشیدن کنار!   علی موند و حوضش! 

شما برای یک روز و ۵ ساعت ، مستاصل هستی ، هر روز می خواهی چیکار کنی؟ 

بله حق باشماست. سه ماهم وقت بود تنبلی از خودم بود. چون آزمون تخصصی از کتابای دبیرستان هست.... میگ ...

اصلا از کتاب های دبیرستان نیست ، سطحش خیلی بالاتر هست!  

شیرتو‌بدوش بذار براش پنج ماهشه غذای کمکی هم داره اذیت نمیشه امتحان هم صبح زوده تا برگردی اونم بیدار شده صبونشو دادن بهش

شاید قبول شدی اینهمه هزینه ثبت نام دادی حداقل شانستو امتحان کن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
خواهرشوهرم می خواست بره سر کار ، همه بهش می گفتند برو کمکت می کنیم بچه ات نگه می داریم ، یک ماه که ر ...

قبول بشیم هرروز باید بریم؟ هنرستان هرروز نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
قبول بشیم هرروز باید بریم؟ هنرستان هرروز نیست

تا دو سال باید برن آموزش ببینند! بعد می فرستندشون سر کلاس!

تا دو سال باید برن آموزش ببینند! بعد می فرستندشون سر کلاس!

نه الان کمبود معلم دارن هرکی قبول شه از مهر میفرستن سر کلاس

خدا کنه اینجوری باشه که تو میگی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706