2733
2734
عنوان

بیاید خاطرات خوابگاه دانشجوییمون رو بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 22 پست

تو اون دروان متوجه شدم خیلیا کثیفن فقط ظاهر رو‌حفظ میکنن، چند تا از دخترای فوق دافمون که انواع اقسام عمل های جراحی انجام داده بودن، کلی لباس داشتن، هفته ای یبار به زوووور میرفتن حمام یعنی بوی گندشون خفم میکرد دائم هم از عطر و ادکلن های گرون استفاده میکردن، ولی وقتی میرفتن بیرون اصلا باورت نمیشد این همونه جوری که شیک دیده میشد،همشونم تو کار تیغ زدن دوس پسر بودن😂

یه نفرم بود نگا نمی‌کرد کسی خوابه بیداره وقتی نوبتش بود جارو بکشه ساعت سه بعدازظهر ک خواب بودیم جارو ...

چه باکلاس جارو برقی تو خوابگاه داشتید! ما از این جارو چوبیا

خدایا راضیم به رضای تو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ک بابام نگذاشت خابگاه رو تجربه کنم البته فک کنم خودم هم دووم نمی آوردم چون وسواس دارم و هم چنین ...

سخت بود اما تجربه خوبی بود منم تا قبل اینکه برم خوابگاه هیچ کاری بلد نبودم 

خدایا راضیم به رضای تو
من از شونه کردن مو تو اتاق و اینکه مو ببینم متنفر بودم همیشه هم در حال نوشتن اخطاریه و چسبوندن به دی ...

هم اتاقی من که تخت بالا بود داخل اتاق ناخن میگرفت🤢 همیشه هم یه چندتا رو‌تخت من میوفتاد

بدبختی اینجا بود که کسی اونو سرزنش نمیکرد چون همشون مثل اون بودن من متهم میشدم به وسواس بودن😕

چه باکلاس جارو برقی تو خوابگاه داشتید! ما از این جارو چوبیا

هر طبقه ی جارو برقی داشت باید میرفتیم از مسئول خوابگاه تحویل میگرفتم دوباره پس می‌دادیم، 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم