2733
2739
عنوان

نذر ۵۰۰۰ صلوات

25 بازدید | 4 پست

بسم الله الرحمن الرحیم 

خدایا شکرت ✨️❤️

نادانی و ناشکری و گناهان دانسته و نادانسته ی ما رو ببخش

ما رو به معرفت خودت برسون و به راه راست و راه خوشبختی و عاقبت به خیری هدایت‌کن مارو...

الهی هرکس شرکت می کنه ۷ودش و تمام عزیزانش زندگیشون به خیر و خوشی تغییر بزرگی کنه

انشالله هرکس شرکت می کنه حقیقتا به حاجتش به خیر و شادی برسه

انشالله هرکس شرکت میکنه خداوند عمر بسیار به خودش و عزیزانش ببخشه در عین سلامتی و شادی و عزت

انشالله خداوند بهش عزت واقعی بده و حال دلش خوب باشه

دوستان ممنون میشم در این نذر کمک کنید 

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💕

خدایا خیر و برکت نصیبمون کن خدایا روتو برنگردون از ما به ما رو کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۴۰۰تادعاکنیدبراماهم😭😭🤲

انشاسته مشکلت به بهترین و خیر ترین و شاد کننده ترین شکل ممکن رفع بشه و معجزه رو قشنگ حس کنی و بگی خدایا شکرت