2737
2739

سلام دوستان

من هفته پنجم‌ درواقع ولی دو روز از موعدم گذشت و بی بی چکم مثبت بود دوتا استفاده کردم یکی واژینال یکی زیر زبانی و ۱۲ ساعت بعد دوباره همین کارو تکرار کردم

لخته های کوچیکو بزرگ فقط یبار دفع شد

بعد رفتم دکتر و سونو که ساک سرجاش بود ولی قلبش تشکیل نشده و نمیزد درواقع ( چون زیر ۴۰ روز بود قرص خوردم)

بعد اون الان هر ۱۲ ساعت یکی زیر زبانی نیم واژینال استفاده میکنم فقط کمی خون میبینم نه لخته نه چیزی

۱۰تا قرص کلا مصرف کردم چرا دفع نمیشه

شماهایی که استفاده کردین چطور بود تجربتون

قدر داشته هامون رو بدونیم چراکه خیلی زود دیر میشه

فقط بهم بگید چطوری شما اینقد راحت گیر میارید این قرص رو!

من یبار میخاستم میگفتن بدون نسخخ دکتر نمیشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دوتا زیر زبانی یدونه یا دوتا واژینال شب خوردم صب ۶-۷بود تب و لرز اومد بهم صب ۱۱ایناهم خون اومد خو ...

قبلا سزارین داشتین؟

اخه یه ماما بهم گفت چون قبلا سزارین داشتی با قرص رحمت منقبض نمیشه دفع کنه

منم یه بار سقط کردم ۱۰تامصرف کردم دریغ از یه قطره خون رفتم دکتر گفت چون هفته ات کمه تو ۴هفته و ۳روز ...

بعد که مصرف کردین دفع شد چطور بود طریقه مصرفتون