2733
2734
عنوان

تفاوت سبزه با سفید

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 39 پست
خب حالا نمیخواد چون سفیذی بت بربخوره  من پیرو تاپیک سفید و سبزه نوشتم  و‌تجربه نیم ...

عزیزم حقیقت تلخه اینجا خاورمیانه است و پوست سفید کمتره نسبت به روس و اسرالیا و جاهای دیگه 

دو زن با زیبایی همسان درنظر بگیر یکی سبزه یکی سفید کدومو انتخاب میکنه؟ مرد ایرانی عرب ترک ۷۵ درصد انتخابشون سفیده حالا اگه کشورای دیگه بود کاملا نظرشون برعکسه

من ب اسی حق میدم خیلی سخته ازت ایراد بگیرن و مسخرت کنن مگه دسته خود ادماست؟ الان هم ک ب این روز افتا ...

خب منم حق میدم چون خودمم سبزه‌ام و دقیقا با منم همین رفتارها یا حتی بدتر داشتن و گاهی هنوزم دارن ولی من اهمیتی نمیدم 

ولی خب به استارتر میگم اگه شماهم مثل اونا توهین کنی که دیگه فرقی با اونا نداری 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان خودت داری به سفیدا توهین میکنی چه فرقی با هم دارین

توهین نکردم .واقعیته

خب چه کار کنم این طوری برام اتفاق افتاده زندگی عملی

بیام سکوت کنم که ب کسی برنخوره 

مگه سفیدا ب سبزه ها طعنه می زنن اونا چیزی می گن...

عزیزم حقیقت تلخه اینجا خاورمیانه است و پوست سفید کمتره نسبت به روس و اسرالیا و جاهای دیگه  دو ...

تو داری میگی مردا انتخابشون سفیده درحالی که عملا سبزه س وقتی خوشگل باشه

سفید توی ایران زیاده ریخته

تو ایزان مو بلوند طبیعی نیس بله .اما نود وپنج درصد سفیدن 

مردا زن سبزه بیشتر می پسندن

من شش خاله سفید مجرد و هفت عمه سبزه دارم که شوهراشون مث برفن وعاشقشونن وبین سفید سبزه انتخاب کردن دیگه

2731

زیباترین دختری که اطرافم دیدم دوره ی راهنمایی ترک تحصیل کرد و ازدواج کرد،چندسال بعد طلاق گرفت..ومجدد ازدواج کرد..😐تنها هنری که داشت این بود،خدادادی زیبا بود..پرتلاش ترین دختری که می شناسم قیافه ی معمولی..درس خوند،حتی دربدترین شرایط زندگیش انقدرپشتکارداشت الان سردفتره..وهمه ی آشناهادرمورد کارهای حقوقی باهاش مشورت میکنن،ازپیروجوون..وکلی احترام داره..

تو داری میگی مردا انتخابشون سفیده درحالی که عملا سبزه س وقتی خوشگل باشه سفید توی ایران زیاده ریخته ...

عزیرم من اندازه تار موهای سرت مرد دور و نزدیک دیدم چیزی که میخوای ثابت کنی برعکسش قبلا ثابت شده یه سرچ بزن گوگل بعدم ایرانیا یک رنگ نیستن رنگینن از تیره داره تا زرد پوست و زرد روشن سفید خالص خیلی کمه 

کار اونا واقعااا زشت بود ولی تو هم داری همون کار رو تکرار میکنی.توی این زمونه دیگه معیارها عوض شدن کسی به پوست سفید و سبزه کاری نداره مگر مورد علاقه باشه.چیزی که موندگاره اخلاقه.تو هم اینطوری نگو.خوشبختی بگو خداروشکر.گذشته رو فراموش کن و کار اشتباه اونها رو تکرار نکن❤️

کار خوبه خدا درست کنه💫
عزیرم من اندازه تار موهای سرت مرد دور و نزدیک دیدم چیزی که میخوای ثابت کنی برعکسش قبلا ثابت شده یه س ...

ببین من دوبار دانشگاه رفتم 

تو کلاس هم سفید بوده هم سبزه یکیش من

هر دوبار استاد ازم خواسگاری کرد اما ب اونا محل هم نمی ذاشت

همیشه بین من و بقیه فرق میذاشتن 

بله درلفظ میگن سفید اما درعمل این طورن .

گلم شما فرقی با اونا نداری اونا سبزه هارو تخریب میکردن شما سفید پوستا رو 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
کار اونا واقعااا زشت بود ولی تو هم داری همون کار رو تکرار میکنی.توی این زمونه دیگه معیارها عوض شدن ک ...

من فقط جهت اطلاع نوشتم نه تحقیر

چون یه خانم تاپیک زده دخترم بچس میگه من سبزه م فلانی سفیدع

و طوری با این بچه رفتار کرذن ذهنش اینطور شده

خواستم اون خانم بخونه تاپیکم