2752
2734

من ۳ ساله عقدم و شرایطش نبوده هنوز ک تو خونه خودمون بریم ....

خیلی دلم گرفته...

پدرم که حتی زورش میاد جهاز بگیره و علاوه بر این گاهی پول ازم میگیره و پس هم نمیده ( مثلا میگه کارتم گم شده فلان جا تو حساب کن یا مادرتو ببر دکتر میزنم به کارتت ) و دیگه نمیده ... در حالی ک میدونه سرکار میرم با حقوق خیلییی کم 

شوهرم هم موقعی میخواد چیزی خرج من بکنه یا میگه خودت پول داری ... یا میگه توی عقد مخارج نصف نصفه چرا پدرت خرجت نمیکنه ... کاش حداقل درامد خودم زیاد بود نیاز به هیچ کدومشون نداشتم... دلم گرفته ... از هر دوشون ... احساس میکنم خیلییییی تنهام ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احساس میکنم هیچ‌ کدومشون دوستم ندارن 😭😭

بعد سه سال شوهرت بايد خرجو بده ولي چون ميبينه متاسفانه پدرت اذيتت ميكنه نميده 

تو زندگيم ممكنه همين روالو ازامه بده

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

حق داری ولی کاش توانتخاب همسر بیشتر دقت میکردی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

سعی کنید دوره عقدکوتاه باشه که به اینجانرسه  که همسرتون اینجوربگه چون اینجور رفتارا خدای نکرده باعث دلسردی و بحث میشه... اگه شده عروسی جمع وجوربگیرین یااصلا عروسی نگیرین ولی دوره عقدتون کوتاه باشه...

یه جشن ساده بگیر برو سراغ زندگیت

داره ميگه جهاز 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706