2733
2739
عنوان

مامانم دیگه خستم کرده

504 بازدید | 35 پست

خدا منو بکشه هم اون راحت شه هم من دوستم پیم داده اهنگ خوب داری بفرستی میگم نه والا واقعا هم ندارم جون گوشیمو عوض کردم کلا دوتا اهنگ دارم بعد برگشته میگه آخه مامانت گف نفس اهنگ های خوبی داره دلم میخاد مامانمو پاره کنم الان بهش بگم تو گفتی الکی قسم میخوره که من نگفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طوری نیس مامانت میخاسته بگه دختر من خیلی کار درسته

چه کار درستی اولین بارش که نی خسته شدم دیگه هر جا میشینه فقد بد منو میگه میگه به بچش نمیرسه و ...تایپک های قبلیم گفتم رفته بودیم مهمونی یه چی راجب دخترم گفتم ... برگشت در جوابش پیش اون همه آدم با صدای بلند گف گوه نخور همه یه جور دیگه نگام میکردن حالا این چیزی نیستا 

2740

یعنی به خاطر همچین چیز بی ارزشی انقدر از مادرت عصبانی شدی؟ 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

عزیزم بیا مامان منو ببین که چیا بهم میگه و دائم درحال گیردادن به من ۲۶سالس اونوقت میفهمی مادرت چیزی نگفته واقعا🤦🙂

بنظرم کم سن و سالی که روی این مسائل حساسی وگرنه مامانت چیز بدی نگفته مثلا یه جورایی می‌خواسته تعریفتو بکنه 

چندسال دیگه به این روزا و حرفا خودت میخندی🙂🙂

چه کار درستی اولین بارش که نی خسته شدم دیگه هر جا میشینه فقد بد منو میگه میگه به بچش نمیرسه و ...تای ...

اها متاهلی و بچه داری

با مامانت زندگی میکنید؟ 

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍
چه دختر پررو و دریده‌ای هستی واقعا حتی اگه مامانتم گفته باشه طوری نیست به دوستت بگو ندارم تموم شد ...

مامانمم نداره وقتی مامانم پیش همه آبرومو میبره ، رفته بودیم مهمونی تایپک های قبلیم گفتم یه چی درباره دخترم گفتم ... در جوابش پیش اون همه آدم با صدای بلند گف گوه نخور..همه یه جور دیگه نگام میکردن حالا این چیزی نیستا اگه بگم دلت برام میسوزه

بخدا من نمی فهمم تو رو، سر یه جمله می خوای مامانتو پاره کنی؟؟!! 

موضوع سر یه جمله نی هر جا میره میگه به بچش نمیرسه همش سرش تو گوشیه ... چند روز پیش رفته بودیم مهمونی من یه چی درباره دخترم گفت پیش اون همههه آدم برگشت گف گوه نخور کلی حرف دیگه بارم کرد موضوع فقد آهنگ نی کلا یه جوری بام رفتار میکنه دشمنت همچین رفتاری نمیکنه 

2706