2737
2739

حقیقتش الان چند روزه حدودا ۵ روزه کات کردیم باهم و من دیگه خیلی بی طاقتشم توی بحث و وسط دعوا جدا شدیم اما کلا فالو همو داریم و انلاینم نشده بود این مدت جز یه بار منم دیشب یه استوری گذاشتم ساعت ۱۲ از ماشین گردی و اینا همون نیم ساعت بعدش آنلاین شد دیدم صفحه چتش توی تلگرام واسم بالا نمیاد حذف دو طرفا زده بود🖐🥲حس میکنم استوریامو یه طوری میبینه که سین نخورده نمیدونم از این موضوع عصبی بود یا دیده بود ساعت ۲ شب آنلاینم یا اینکه واسش تموم شدم نمیدونم دلم تنگشه دارم کم میارم دیگه🥺

در من ،منی مرد که آرزوی زندگی داشت...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از خیابون گردی و دور دور گذاشتی  کلاااااا دیگه تمومش کرده خاطرت جممممع پیش خودش میگه یکی دیگه ...

اخه میدونه بابام میخواست منو برم گ*دونه خابگاه میدونه ۱۲ شب نمیتونم جایی باشم با بابامم بعد استوریم سین نخورده اصلا

2740
آها 🤣🤣🤣 الان فهمیدم خب بد نوشتی توام خب چرا بهش پیام نمی‌دی بگی حرف دلتو؟

چون دفعه آخر بهش گفتم خسته شدم از رفتارات اصلا برو اونم گفت باشه (تو دعوا ) تموم شد 

حالا بنظرت چرا چتو دو طرفه پاک کرده🥺استوریام سین نمیزنه اصلا نمیدونم اپ داره طوری که نبینم سین میزنه یا کلا بیخیالم شده نمیدونم داغونه اعصابم

چون دفعه آخر بهش گفتم خسته شدم از رفتارات اصلا برو اونم گفت باشه (تو دعوا ) تموم شد  حالا بنظر ...

خب از دستت کفری شده زده چت حذف کرده که اون خاطره های خوش قلبش رو به وجد نیاره بهت پیام بده

پسرا یهوو دیوونه میشن یه کاری میکنن که به آخرش فکر نمیکنن

خب از دستت کفری شده زده چت حذف کرده که اون خاطره های خوش قلبش رو به وجد نیاره بهت پیام بده پسرا ...

میدونی آنفالو نکرده یه بار گفت اگه بخوام برم خطم و خاموش میکننم آنفالو ریمو خدافس

نظرت چیه چیکار کنم

میدونی آنفالو نکرده یه بار گفت اگه بخوام برم خطم و خاموش میکننم آنفالو ریمو خدافس نظرت چیه چیکار کن ...

این پرت و پلاهارو بریز یه ور

بهش پیام بده بگو من دعوا هارو ریختم دور از ذهنم چون خوبیات خیلی بیشتر از بدخلقی هات هست

آشتی ؟؟؟

بینم چی میگه

2706