2733
2734

کجاتونو ؟ و چطور اعتماد از دست رفتتونو برگردوندین؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 

دماغم توسط برادر خیلی مورد تمسخر بود شکر خدا  یه دختر گیرش اومده جای دماغ خرطوم داره با یه دهن بسیار گشاد فکر کنم هربار نگاه بهش بکنه یاد تحقیرایی که منو تو سن بلوغ کرد بیوفته

جسمی نه ولی روحی خیلی اسیب دیدم

هیچوقت دلم با پدر مادرم صاف نمیشه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس ولم کنید😔  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 هممون تنهاییم! هرچقدر تعداد پست بیشتر، تنها تر💔🙂
2731

آدم تا وقتی بچس فکر می‌کنه همه دنیا همون چهار آدم و دور برش هستن من بزرگ شدم رفتم دانشگاه تو جامعه اینقدر کامنت خوب از مردم گرفتم اینقدر تعریف شنیدم که فهمیدم اون رفتار تخریب بوده خداروشکر آسیبی تو بزرگسالی به روحیه م نخورد روسیاهی موند برای خود برادر

آرایشم توسط خاندان شوهر چیز کردم بهش سر تا پاشو..ترسید.البته هیچکی متوجه نشد جز خودشو طرف که باش نشسته بود جلو همه چیز کردم بش ..حال نداشتم آرایشم مجدد درست کنم شروع کردن مسخره کردن .. ..ولی اعتماد بنفسمو از دست ندادم اینا حسودن اگه میخوان تخریبت کنن ..دوبار جلوشون وایسی دیگه لال میشه

آدم تا وقتی بچس فکر می‌کنه همه دنیا همون چهار آدم و دور برش هستن من بزرگ شدم رفتم دانشگاه تو جامعه ا ...

من بزرگ شدم ولی اعتماد به نفسم خورد و خاکشیر شدع موند...

اره رنگ پوستم توسط خواهر بیشعور

الان هم درگیرم اعتماد به نفس ندارم با اینکه خیلیارو دیدم به پوست گندمیشون افتخار میکنن ولی من نمیتونم اون حرفها تخریبم کرده دیگه هم درست نمیشه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اره رنگ پوستم توسط خواهر بیشعور الان هم درگیرم اعتماد به نفس ندارم با اینکه خیلیارو دیدم به پوست گن ...

اونقدی که رنگ پوست سبزه و گندمی جذابو تحریک کنندس سفید نیس

تو ایران بد جا افتاده

چرا مسخره میکنن بچه رو و اعتماد به نفشو میکشن

این کار در ۹۹ درصد مواقع توسط خواهر یا برادر انجام میشه حالا یا تو دعوا یا حسادت به همدیگه 

اونقدی که رنگ پوست سبزه و گندمی جذابو تحریک کنندس سفید نیس تو ایران بد جا افتاده

پس کو اعتماد بنفس من

کل زندگیم بیشترین دغدغم سفید کردن پوستم بوده که هیچ وقت نشد انواع کرم سرم قرص و کارهایی که دکتر میکنه مثل مزو

2706