2733
2734
عنوان

میشه شکایت کرد از حرفش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 52 پست
تا یاد بگیره دفعه بعد راجب حرفی ک میگه تحقیق کنه

پس مشخصه گستاخ و بی ادبی

خودش بهتر شناخته شمارو

حواب همه رو با بی ادبی میدی برات فرقی نداره با احترام باهات صحبت کنن یا توهین بشه بهت

عادت کردی

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا یاد بگیره دفعه بعد راجب حرفی ک میگه تحقیق کنه

برات متاسفم واقعا 

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
تو برو شوهرتو جمع کن اینجا پررو بازی برای من درنیار😂👌

چرا انقد شخصیت نچسبی داری 

یعنی چی میری سراغ تاپیکای طرف

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

رفتار ایشون که خیلی زشت بوده، متاسفانه یه سری معلما خیلی بی اخلاقن و فکر میکنن جایگاه خدایی دارن ، طاقت شنبدن هیچ حرف و انتقادی رو ندارن

ولی شمام نباید تو گروهی که لازم نیست عضو باشی و نظر هم بدی ، اینجوری خودت سبک میشی

الان هم من جای تو بودم تو همون گروه میگفتم تحصیلاتی که تهش بخام بشم یکی مثه شما رو نمیخام. بعدم لفت میدادم

الان میره از هممون دسته جمعی شکایت میکنه😂

ارع 😂😂

شوهرم ارزونی جبنده های دوهزاری مثل تو😛🤣

تو اگه عقل داشتی ک شوهرت ولت نمی‌کرد نیاز نیست تو منو راهنمایی کنی برو شوهرتو پس بگیر طلاهاتو پس بگیر بدبخت خدا زده🤣🤣🤣

چرا انقد شخصیت نچسبی داری  یعنی چی میری سراغ تاپیکای طرف

همینجوری فضول و بی ادب بوده که از مدرسه پرتش کردن بیرون بعد میگه ترک تحصیل کردم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
تو اگه عقل داشتی ک شوهرت ولت نمی‌کرد نیاز نیست تو منو راهنمایی کنی برو شوهرتو پس بگیر طلاهاتو پس بگی ...

کون تو چرا سوخته🤣🤣🤣🤣🤣؟؟؟؟ خدا معلومه کیو زده معلوم نیس چه گوهی خوردی نمیزارن بری مدرسه طفلک🤣

خســــــته از همه چی💔🥀
2706