2733
2734
عنوان

میشه شکایت کرد از حرفش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 52 پست
جواب های ، هوی هستش  وقتی شروع کننده هستی منتظر این چیزام باش  خیلی بد گفتی  قبلنا ...

آخه من بی احترامی نکردم خودش فشاری شد

یکی نیست بگه اگ تحصیل شعور می‌آورد ک برای خودت هم می‌آورد زنیکه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلاح کردم حرفشو و بی احترامی نکردم

بی احترامی نکردی ؟؟؟؟ 

جلو همه خوردش کردی 

اونم پس واقعیت رو گفته چرا ناراحتی

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍

اخه بتوچه که تو بحثی که بهت ربطی نداره دخالت میکنی ترک تحصیل کردی چرا هنوز عضو گروهشونی؟؟؟؟؟ بعدشم انگار زیادی تو فضای مجازی سیر میکنی، جایز و خطا یا ممکن و خطا به توچه اخه

خســــــته از همه چی💔🥀
2731
دختر خوب ایشون هرچی باشه بزرگتر از شما بوده اومده حلالیت گرفته تو گروه!!واجبه که جواب همه رو بدید؟؟؟ ...

من ک حلال نمیکنم کسی ک ناراحتم کنه رو 

کلا اعصاب نداره سر کلاس حضوری هم بودیم هی وق وق میکرد

آخه من بی احترامی نکردم خودش فشاری شد یکی نیست بگه اگ تحصیل شعور می‌آورد ک برای خودت هم می‌آورد زنی ...

از زنیکه گفتنت مشخصه ک ..

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
اخه بتوچه که تو بحثی که بهت ربطی نداره دخالت میکنی ترک تحصیل کردی چرا هنوز عضو گروهشونی؟؟؟؟؟ بعدشم ا ...

مشخصه توهم ی معلم بیشعوری جانم😂

خوب کردم پیگیری هم میکنم اگه کسی پیگیری نکرد خودم طوری جوابشو میدم تا قیامت بسوزه😂

ببین تصور کن سرکلاس بودین

داشت همین حرفارو حضوری تو جمع میگفت

یهو شما میگفتی جایزالخطا نه،،ممکن الخطا

جلوه خوبی نداره،،بهتر بود سکوت میکردی مثل بقیه

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
من ک حلال نمیکنم کسی ک ناراحتم کنه رو  کلا اعصاب نداره سر کلاس حضوری هم بودیم هی وق وق میکرد

وق وق چیه دیگه 

صحبت کردنت رو درست کن 

معلم اگر معلم درستی باشه از خداشه کسی بهش چیزی یاد بده مثل معلمی که من داشتم البته اینطور معلما خیلی کمیابن

ولی کاش توهم توی پی وی بهش میگفتی، باید از اول ادمتو میشناختی که چطوریه

🗝
2706