2752
2734
عنوان

دختر هستم ۲۵سالمه.خواستگارم پسر۴۱ساله هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2006 بازدید | 97 پست

حالا بذار بیان طرفو ببین شاید از چهرش خوشت نیومد

بعدشم این همه اختلاف سنی جالب نیست به مشکل میخورید

اون دوراشو زده مسافرتاشو رفته کاراشو کرده الان احتیاج به آرامش و سکوت داره ولی تو هنوز اوج جَوونیته دوس داری بگردی بچرخی ولی اون دیگه حوصلشو نداره مردا بعد از چهل سالگی دیگه حوصله ندارن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اختلاف سنی و اینجور که گفته جمع و جور کنه ،مشخصه خیلی جلوتر از اینا میتونسته با شرایطی که داشته ازدواج کنه،خیلی قابل اعتماد نیست اگه خواستی جواب مثبت بدی حسابی تحقیق کن

من خودم شاغل بودنو دوست ندارم از این جهت این موردو ایراد نمیگیرم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
2731

اگه مسائل مالی خیلی برات مهمه خوب این مورد مناسبیه ، ولی خوب آقا به این سن دختر متناسب با سن و سالش کم نیست که نسل هاشونم نزدیک باشه بیشتر همو درک کنن

ضمنا ازدواج کنین ایشون بدون معطلی بچه خواهد خواست به اینم فکر کن

عجب 

چون سختی کشیدی و تو عقد جدا شدی ..جواب مثبت به یکی بده که بتونی تو خونت شاد باشی ..اگه ۴۱ سالشه پس نمیتونی مستقل باشی شکاکه و بددله اگه این چیزا مهم نیست با کمک مشاوره قبل از ازدواج که دوتایی رفتین ازدواج کن .

چون من خودم زنجانیم و مرداشو بیشتر میشناسم

تقریبا غیر ممکنه 41 سالش باشه و تا الان مجرد مونده باشه و بخواد واسه ازدواج با کسی که قبلا عقد بوده ازدواج کنه

اصلا قصدم بی احترامی نیستا شما هیچ عیب و اشکالی ندارید و میتونید بهترین ازدواجو داشته باشید

اما من با توجه به شناختی که از مردای شهرمون دارم میگم

ممکنه قبلا ازدواج کرده باشه و جدا شده باشه

شرمنده اگه لحنم بد بود بخدا قصد بی احترامی ندارم

وقتی شما ۴۰ساله بشید،همسرتون نزدیک ۶۰سالشه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

اخلاق مهمه 

شخصیت طرف که به دل بشینه مهمه

چهره در حدی که حس بد به آدم نده مهمه

فرهنگ طرف و خانوادش مهمه

طرز رفتار و سلوک مهمه

و از طرفی باید تکلیف خودتون رو با خودتون نسبت به شغل بسنجید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چون من خودم زنجانیم و مرداشو بیشتر میشناسم تقریبا غیر ممکنه 41 سالش باشه و تا الان مجرد مونده باشه ...

حرفاتون درسته بهتره بگید مردا تا چهل سالگی نمیتونن مجرد بمونن

ولی خب طرف نمیتونه ازدواج کنه بیاد دروغ بگه من تاحالا ازدواج نکردم ولی دوستی و صیغه و اینا آره امکانش هست

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

خودت باید تصمیم بگیری بامشاورتلفنی هم صحبت کن 😍ولی اختافتون زیادها

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706