2737
2739
عنوان

افراد مذهبی وارد شوند

654 بازدید | 49 پست

خدایی این جنسیت رو من خودم برا خودم انتخاب کردم ؟؟؟چه سندی وجود داره که من خودم انتخاب کردم؟؟؟

اگه من انتخاب کردم چرا بعد سی سال هنوزباهش کنار نیومدم 🤦🤦🤦🤦

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول کردیم تحت هر شرایطی به دنیا بیایم و به کمال برسیم

متاسفانه اینجا یادمون رفت

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
2731

چون تحت تاثیر شدید رسانه ای

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
یعنی چی؟  یعنی ترن.س هستی؟ میتونی بری دادگاه حکم بگیری عمل کنی

نه نه نه

منظور که مثل بقیه از بچه آوردن که تو شکمشون باهش حرف میزنن یا از شیر دادن‌میگن لذت میبرن یا از کارهای زنانه مثل بقیه خوشم نمیاد تیپ میزنن آرایش میکنن ارایشگاه هستن 

من اصلا اینجوری نیستم

2740

انتخاب نکرده باشیم حق نداریم تو کار خدا دخالت کنیم و شکر گزار نباشیم... خدا خودش بهتر میدونه که چکار کنه و چی خلق کنه... خودتو دوست داشته باش.. برای خودت بیشتر وقت بذار خودت به خودت هدیه بده و خودتو خوشحال کن...خداروهم شاکر باش که قطعا الله یُحِبُ الشاکرین..

درست متوجه منظورت نشدم  تعیین جنسیت که دست خود ادم نیست

اینکه میگن این زندگی که الان ما داریم رو قبلا اون دنیا به ما نشون دادن ما قبول کردیم بعد اومدیم این دنیا 

یه همچنین چیزی

نه نه نه منظور که مثل بقیه از بچه آوردن که تو شکمشون باهش حرف میزنن یا از شیر دادن‌میگن لذت میبرن ی ...

منم زیاد با بچه تو شکمم حرف نمیزدم ولی شیر دادنو دوست داشتم زیادهم اهل ارایش نیستم

نه نه نه منظور که مثل بقیه از بچه آوردن که تو شکمشون باهش حرف میزنن یا از شیر دادن‌میگن لذت میبرن ی ...

خب منم این کارارو نمیکنم ولی خب خوشحالم ک یک زنم

دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️
2706