2733
2734

الان یک هفته مونده به امتحانات 

میشه برای همین سال ثبت نام کرد خردادم امتحان داد؟ 

فرشته ها همیشه وجود دارن اما چون بال و پر ندارن بهشون می گن دختر🌝

مدرسه پسرم پول کتاب سال دیگه رو گرفتن موقع گرفتن کارنامه خودکار خودشون ثبت نام میکنن

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدرسه پسرم پول کتاب سال دیگه رو گرفتن موقع گرفتن کارنامه خودکار خودشون ثبت نام میکنن

غیرانتفاعی ها اینکار میکنن 

مدرسه دخترم خودشون مینویسن هزینه رو پرداخت میکنن فقط پیامکش واسمون میاد😅😅با شهریه پرداخت میکنیم

2731

گلم اگه مدرسه دولتی هست میتونی بری اسمش رو مینویسن بعد میری تو نوبت بعد امتحانات میگن بیا ثبت نام 

خودم پارسال میخواستم بیارم دخترم دولتی همین کارو کردم زنگیدن ولی خودم پشیمون شدم

غیرانتفاعی ها اینکار میکنن  مدرسه دخترم خودشون مینویسن هزینه رو پرداخت میکنن فقط پیامکش واسمون ...

پسر من دولتی هست ولی مدرسه اش خیلی خوبه تو همه چیز 

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
غیرانتفاعی ها اینکار میکنن  مدرسه دخترم خودشون مینویسن هزینه رو پرداخت میکنن فقط پیامکش واسمون ...

نه برا ماهم دولتی اینکارو کرد.یک ماهی میشه پول کتاب رو گرفته خودشم ثبت نام میکنه بعدتو کانال مدرسه اعلام میکنه بریم دنبال کتاب و پرداخت شهریه