2752
2734
این طور خواب ها معلوم نیست علت روانشناسی داره یا رویای صادقه ست  علی الخصوص وقتی یه یک نفر ...

ن زیاد خوابشو نمیبینم حتی اگ بهش زیادم فک کنم مدتهاست ک ندیدمش ولی خواب دیدم منو برده بود یجا و .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ندیدی چطوری روش کراش داشتی؟🤔یعنی بعد خواب دیدنت کراشت شد

آره بعد از خواب دیدنم باهاش آشنا شدم و عکسش که فرستاد دیدم خودش هست و حتی ماجراهایی که بین مون پیش اومد تک به تک تو خواب دیده بودم و اتفاق افتاد 

وقتی فهمیدم خودش هست حالم خیلی بد شد چون آینده م رو تو خواب دیده بودم و فهمیدم عشق یک طرفه در انتظارم هست و همین طور هم شد 

و همون موقع حالت پریشون داشتم بهش تند تند پیام می دادم که بهم جذب بشه تا اون خواب اتفاق نیفته اما نشد جلوی اتفاق اون خواب رو بگیرم و به خودش هم نمی تونستم بگم علت پریشونیم چی هست چون می ترسیدم باور نکنه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
یعنی الان بهت ابراز علاقه نکرده؟  

خیر 

ارتباط مون در حد آشنایی بود فقط و 

من سوالات کاریم رو ازش می پرسیدم بهم راهنمایی می کرد 

اما من یک باره از چیزی که فرار می کردم (عشق) سرم اومد اما ایشون فعلا حتی به ازدواج هم فکر نمی کنه چه برسه عشق و... 

فقط من تلاشم کردم و سپردم دست خدا 

خیر  ارتباط مون در حد آشنایی بود فقط و  من سوالات کاریم رو ازش می پرسیدم بهم راهنمایی می ...

عزیزممم 

من تجربه ای از عشق نداشتم ولی قطعا سخته بوده برات بازم بهترین کار کردی هم تلاشت کردی هم دیگه سپردی به خدا اینطور دلت اروم میشه هر چی خیره ان شا الله 

عزیزممم  من تجربه ای از عشق نداشتم ولی قطعا سخته بوده برات بازم بهترین کار کردی هم تلاشت کردی ...

قربان شما 💕

الهی برای شما هم زیباترین ها توی مسیر زندگی تون قرار بگیره 

من ۲ سال قبل دیدم معشوقه یه نفرم که خیلی دوسم داره اما خود طرف و ندیدم ۱ ماه بعد خودم عاشق شدم🤣🤦‍♀️

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
ممنونم  روانشناس هستین الان امضاتون دیدم دیگه خودت واردی ها نتونستی تو ناخودآگاه طرف وادار به ...

خواهش می کنم عزیز دلم 🌹 

هییی دست روی دلم نذار 🤧

مگه من می تونم حریف ایشون بشم 😅

ماشالا با وجود مهندس بودنش، اطلاعات روانشناسیش هم بالاست بیشتر اون داره من رو روانشناسی می کنه 😂

چی بگم خواهر توکل به خدا خودش راهت نشونت میده  درخواست دوستی اگه دوس داشتی قبول کن

سپاس از راهنمایی تون بزرگوار 🌹