2733
2734
عنوان

ضایع نیس اینجوری برم بانک؟

331 بازدید | 14 پست

باید برم بانک کارت جدیدمو بگیرم

بعد پست و یکم خرید دارم

مانتو شلوار مشکی تابستونی و شال قرمز برم زشته؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 یاد انبر دست افتادم 😂😂😂 شوخی میکنم ولی عزیزم مشکی نپوش هوا گرمه رنگای روشن بپوش 

مناسب بانک نیس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
مناسب بانک نیس

برای بانک لباس رسمی بهتره ولی هیچکس تعیین نمیکنه که کی چی بپوشه هر جور عشقت میکشه برو ولی رنگ جیق برای محیط های اداری زیاد مناسب نیست حداقل شال قرمز نپوش 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای بانک لباس رسمی بهتره ولی هیچکس تعیین نمیکنه که کی چی بپوشه هر جور عشقت میکشه برو ولی رنگ جیق بر ...

سبز تیره دارم میپوشم

کاره بانکی داری کارمند بانک که نیستی لباس رسمی بپوشی

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

دوستان اتفاقا اگه این نکته رو که هر محیط لباس مخصوص خودشو داره رو رعایت کنید هم اعتماد به نفس خودتون بالا میره هم شخصیتتون متمایز به نظر میاد 

اینو هر کسی نمیدونه 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706