2733
2734
دقیقا بچه هاش دو رگه و نازه ان خیلی دوستشون دارم موهای فرفری 😍دخترشونم خیلی نازه

اره دقیقا  

من بیشتر از این ویژگیشون خوشم میاد که به فرهنگ های هم احترام میذارن  

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین نسکافه فشار خون میاره وانسداد

می‌دونم ولی مرضه یه دوستی دارم هرروز صبح میرم اونجا خیلی ماهه تامیزنگم الومیلاد

نسکافه ام حاضره  الان چندوقته بجاصبحونه قهوه و نسکافه میخورم

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
اگ بخام لواشک رو از زندگیم حذف کنم واقعا زندگیم تموم میشه😂😂

هرچی نخوره عمرش برفناس

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
ن این افریقایی وایرانی فکر کردم ی جوکه نمیدونستم فیلمه🤦‍♂️

خو مگه اشکالی داره ایرانی و افریقایی ازدواج کنن؟

و اینکه فیلم نیست اون خانوم ایرانیه بلاگره و تو اینستا ویدیوهاشون هست  

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
می‌دونم ولی مرضه یه دوستی دارم هرروز صبح میرم اونجا خیلی ماهه تامیزنگم الومیلاد نسکافه ام حاضره&nbs ...

راجب قهوه هم اینطوریم من باز 😂خدا کمکم کنه فقط

بتونم قهوه و لواشک رو‌کم کنمم

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
مرض چی بگم اتفاقا خیلی راحت میشخ ترکش کنی بجاش قهوه درست کن 

اونکه میخورم ولی نسکافه یچیزدیگس من خیلی بدقلقم نمیتونم عادتاموترک بدم اینم یه نمونه اش اتفاقاقلبمم درد می‌کنه

بایدانژیوکنم

راجب قهوه هم اینطوریم من باز 😂خدا کمکم کنه فقط بتونم قهوه و لواشک رو‌کم کنمم

قهوه چی میخوری

خو مگه اشکالی داره ایرانی و افریقایی ازدواج کنن؟ و اینکه فیلم نیست اون خانوم ایرانیه بلاگره و تو ای ...

ن چ ایرادی داره ما همه نیاکانمون از آفریقا اومدن من منظورم کلا این ماجرا رو نمیدونستمممممم

اونکه میخورم ولی نسکافه یچیزدیگس من خیلی بدقلقم نمیتونم عادتاموترک بدم اینم یه نمونه اش اتفاقاقلبمم ...

بابا بیخیالش بخدا یروز میاد دیگه حتی نتونی قهوه رو بو کنی اینجور ادامه بدی نسکافه اصلا حتی از خانواده قهوه نیس یچی افتضاح که ملت درگیرش شدن

بابا بیخیالش بخدا یروز میاد دیگه حتی نتونی قهوه رو بو کنی اینجور ادامه بدی نسکافه اصلا حتی از خانواد ...

اره راست میگی 😔

خدایی بهتره 🥲 من عاشقشم همیشم دارم

مننم ارده رو بیشتر دوسدارم

ارده و شیره

ولی نوتلارو مقطعی دوسدارم مثلا بگیرم چندروز بخورم تا چندماه بعد

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
2706