2752
2734
عنوان

ته خط رسیدم فکر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 22 پست
منم بچه طلاقم منم با بابام زندگی میکنم ولی اوکببم باهم اماااااا منم مامانم و دوست دارم اونم داره ...

سلام عزیزم

خداروشکر که با پدرت اوکی هستی

بله دقیقا با منم اول با این حرف شروع شد که مردم چشم میزنن منم چیزی نمیگفتم 

اما اتفاقی شناسنامش رو دیدم متوجه شدم حتی دیگه نباید اسمم اونجا باش

سلام عزیزم خداروشکر که با پدرت اوکی هستی بله دقیقا با منم اول با این حرف شروع شد که مردم چشم میزنن ...

می‌دونم سخته خیلی اما یکم ک بگذره متوجه میشی تو تازه اول راهی و زندگیتو تازه می‌خوای بسازی و کسی ک در نهایت نهایت نیاز پیدا می‌کنه ب دیگری مادرت هست و اون موقعس ک دیگ شما حس خاصی نداری و بد و نبودنش خیلی فرق نمیکنه و ترجیح میدید ب زندگی خودت برسی

نذار بیشتر ازین از زندگی عقب بندازتت سعی کن با پدرتکنار بیای

حال خودتو خوب کنی ب درست اهمیت بدی برای خودت تفریح حال خوب کن هر چند کوچیک داشته باشی

تک بچه ای؟

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا چی بگم، فقط احساس کردم با اون عنوان که گذاشتی ذهنت خیلی درگیره کافیه بشینی یک 24 ساعت تو نب نی ...

درست میگید خانم

همه مشکل دارن

اما ظرفیت آدما هم متفاوته 

توی چند خط از چیزی که نوشتم چندسال مشکل خوابیده 

قصدی نداشتم که بگم دنبال خانواده خوش و خرم هستم

چون گوش شنوا نداشتم 

فقط یکهو دلم گرفت خواستم اینجا چندخطی با چندنفر ناشناس صحبت کرده باشم

غمباد که نمی‌فهمه همه مشکل دارن فقط فشار میاره به آدم

می‌دونم سخته خیلی اما یکم ک بگذره متوجه میشی تو تازه اول راهی و زندگیتو تازه می‌خوای بسازی و کسی ک د ...

من واقعا برای پیدا کردن حال خوب جنگیدم 

اما باز برگشتم سر خط 

نشخوار ذهنی گرفتم فکر کنم

نمیتونم فکر و خیال نداشته باشم

نمیتونم بخوابم

حتی نمیتونم جنب و جوش داشته باشم

مدتی تحت نظر پزشک دارو درمانی بودم

اما همه موقتی بودن

روحا و جسما خستم دیگه

کشش ادامه رو ندارم 

همین که نفسی دارم دلیلش خواهر کوچیکتره.

من واقعا برای پیدا کردن حال خوب جنگیدم  اما باز برگشتم سر خط  نشخوار ذهنی گرفتم فکر کنم ...

سعی کن هفته ای یک بارم شده مشاوره تلفنی بگیری و حرفاتو ب اون بزنی

مامان تنهاس؟ یا باکسیه

بابات آزادی عمل بهت میده؟ یا سخت گیری داره

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️
درست میگید خانم همه مشکل دارن اما ظرفیت آدما هم متفاوته  توی چند خط از چیزی که نوشتم چندسال ...

حق داری عزیزم. فقط سعی کن روحیه ات رو حفظ کنی و مدام به خودت بگو،. روزهای خوبی منتظر منه، 

خیلی مهمه مشغول باشی، تا فکر و خیال دست از سرت بردارن. غم های چال شده قدیمی گاهی میان رو. 

صداتو توی رکورد گوشی ضبط کن و بعد پاک کن. بنویس و پاره کن تا سبک بشی. راهت روشن دختر قوی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
من واقعا برای پیدا کردن حال خوب جنگیدم  اما باز برگشتم سر خط  نشخوار ذهنی گرفتم فکر کنم ...

خدا بهت کمک‌کنه تو گذشته خوبی نداشتی سعی کن ایندتو خوب بسازی لاقل 

...من یه مدت نیستم ؟